Badem Şekeri Nerede Çekiliyor Seti Hangi İlde İlçede

Badem Şekeri Nerede Çekiliyor Seti Hangi İlde İlçede.. Badem Şekeri yaz sezonunda kendinden söz ettirecek diziler arasında. Adı bile sevdiriyor kendisini. Badem Şekeri dizisinin başrol oyuncuları Alper Saldıran ve Burcu Özberk. Badem Şekeri dizisi yakında Fox tv ekranlarında başlayacak. Filmin Hikayesi Yozgat’ta geçiyor. Çekimleri de Çanakkale’de devam ediyor..

Badem Şekeri Fox tv de temmuz ayında başlayacak. Badem Şekeri başrol oyuncularından Burcu Özberk kimdir? Burcu Özberk;  1990 Eskişehir doğumludur. Ankara Hacettepe Devlet Konservatuarında eğitim almıştır. Eğitim aldığı sırada da dizi teklifi aldı ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadı.

Burcu Özberk Güneşin Kızları ve Şahane Damat dizilerde oynadı. Diğer başrol oyuncusu Alper Saldıran ise; 1984 İstanbul doğumludur. 5 yaşından itibaren piyeslerde rol almaya başlamıştır. Kara İnci, Melekler Korusun, Derman, Yerden Yüksek, Beni Böyle Sev, Böyle Bitmesin Kalbim Egede Kaldı, Aşk ve Gurur dizilerinde rol aldı.

İki genç oyuncunun rol alacağı Badem Şekeri dizisi çekimleri Çanakkale de devam etmektedir. Yakın zamanda da Fox ekranlarında yayınlanacaktır. Badem Şekeri konusu bilgilerini de sizlerle diğer konumuzda paylaşacağız. Filmin Hikayesi Yozgat’ta geçiyor. Çekimleri de Çanakkale’de devam ediyor..Sitemizde kalınız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.