Baht Oyunu Nergiz ( Hande Subaşı ) kimdir?

hande subasi

Ekranların yeni dizisi Baht oyunu konusu ve oyuncuları izliyecileri tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Dizide Nergiz karakteri oynayan Hande Subaşı kimdir? Yaşı ve kilosu kaç? Evlimi sevgilisi var mı? gibi sorulara bu yazımızda yer vermeye çalışacağız.

Arc Film tarafından çekilen ve Kadal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu isimli dizi fragman ve tanıtımları sayesinde oldukça dikkat çekti, dizsinin oyuncu kadrosunda,  İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli  gibi usta oyuncular yer alıyor.

Hande Subaşı kimdir?

Baht oyunu dizisi Nergiz karakterini canlandıran Hande Subaşı, 1984 Ankara doğumludur. 2005 Miss Turkey güzellik yarışmasında Türkiye birincisi olmuştur. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesinde ve İstanbul Üniversitesi Fransızca tercümanlık eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerinin en önemli rollerinden birini Elvada Rumeli Dizisinde Vahide karakteri olmuştur. Diriliş Ertuğrul dizisinde ise Aykız karakteri ile sevenleri ile buluşma fırsatı buldu.

Hande Subaşı’nın rol aldığı dizi filmler

Baht oyunu dizisinde seneryo gereği önemli bir rol üstlenen Hande Subaşı’nın performansının nasıl olacağı izleyicilere nasıl yansıyacağı ilerideki bölümlerde belli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version