Bahtiyar Ölmez 6 Ocak Cumartesi Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı?

Bahtiyar Ölmez 6 Ocak Cumartesi Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı?… Bahtiyar Ölmez dizisi her hafta cumartesi akşamı Atv ekranlarında yayınlanıyor. İki benzer insanın karışması sonucunda yaşanan karmaşıklıkları anlat Bahtiyar Ölmez dizisi seyirci tarafından da beğeniliyor.

Bahtiyar Ölmez dizisi yayınlandığı son iki haftadır reytinglerde 8. sırada yer alıyor. Bahtiyar Ölmez dizisi beğenilerek izleniyordu. Bu yüzden de seyircisi bu hafta yayınlanacak mı bunu merak ediyordur. Bizlerde sizler için cevabını açıklayalım istedik.  Bahtiyar Ölmez dizisi yeni yılın ilk haftası olması sebebiyle bu hafta yayınlanmayacak. Cumartesi akşamı 6 ocakta Bahtiyar ölmez yeni bölüm yayınlanmayacak. Onun yerine Atv ekranlarında bahtiyar Ölmez özel bölümü yayınlanacak.

Bahtiyar Ölmez özel bölümden sonra Bitirim İkili 3 filmi yayınlanıyor. Bahtiyar Ölmez dizisinde son yaşananları hatırlayalım; Bahtiyar, Aytekin’in elinden kurtulur ancak mahallesinde kestiği racon, döner dolaşır büyük bir sorun olarak karşısına çıkar. Memduh ve Anıl sorunu kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırlar. Ancak bu daha büyük bir soruna neden olacaktır.

Anıl ve Memduh ne olduğunu bile anlayamadan kendilerini Fuat’ın elinde bulurlar. Bahtiyar’ı vermezlerse infaz edileceklerdir. Öte yandan Bahtiyar, Aylin’i her şeyin Fuat’ın tezgahı olduğuna ikna eder. Aylin eve dönmeyi kabul eder. Ancak o esnada Latife Çağla’ya ulaşmış ve çok büyük bir karar almıştır. Aylin ve Bahtiyar villaya döndüklerinde gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerler. Bahtiyar Ölmez dizisi 6 Ocak Cumartesi Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı? Cevap: Hayr yayınlanmayacak..

Bahtiyar Ölmez dizisi 6 ocak cumartesi yayınlanmayacak. Yeni bölüm 13 ocak cumartesi akşamı Atv ekranlarında yayınlanacaktır. Bahtiyar Ölmez dizisi bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bahtiyar Ölmez 6 Ocak Cumartesi Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı?

https://www.youtube.com/watch?v=dD77bFgM0cM

YORUMLAR

  1. Bahtiyar ölmez dizisi cok seviyoruz muhteşem bir dizi devamını gelmesini diliyoruz herkese tavsiyem bu dizi harika heyecanla izliyoruz cok seviyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.