Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkıları (İstekleriniz)

Atv ekranlarında 11 kasım 2017 cumartesi günü başlayan ve komedi ağırlıklı bir dizi olacak olan Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkılarını sizlere buradan sunmak ve bölümlerde çalan şarkıların istekleriniz ölçüsünde sitemize eklenmesi için sizlerden gelen yorumları dikkate alacağız..

Yeni sezonda Atv de ekrana gelen dizilerden biri de Bahtiyar Ölmez Dizisi. Cumartesi günleri yayınlanacak olan Bahtiyar Ölmez dizisinin Müziği Bahtiyar Ölmez Jenerik Fon müzikleri ve Bahtiyar Ölmez dizi Şarkıları Dizihaberi.Tv da sizlerle olacak. Sizlerde özel isteklerinizi bizlere yazarak talep edebilirsiniz.

İlk Fragmanıyla Atv de merak uyandıran Bahtiyar Ölmez dizisi biraz yanlış bir zamanlama gibi görünse de büyük ilgi göreceğe ve konusuyla herkesin ilgisini çekebilecek bir diziye benziyor. Bizde Dizihaberi.Tv olarak Bahtiyar Ölmez dizisine ait şarkıları şiirleri fon müziklerini türküleri biraraya getirelim istedik. Bu sayfadan Bahtiyar Ölmez müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz.

Bahtiyar Ölmez şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Atv de ekrana gelecek dizinin müzikleri ve şarkıları bölüm adı ve sahnesine göre bizden talep edebilirsiniz. Hepinize iyi izlemeler dileriz. Dizihaberi.Tv

Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkıları

https://www.youtube.com/watch?v=Hj0EPSooju0

Bahtiyar’dan “Ayrılık” şarkısı – Bahtiyar Ölmezden..

https://www.youtube.com/watch?v=8C27zrMZSj4

 

Bahtiyar Ölmez 3. bölüm sonunda çalan şarkı: Gülden Karaböcek Boşuna Kazma Mezarcı şarkısını istek üzerine paylaşıyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=ZTgnDa7siHk

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.