Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Şarkısı Fragmanda Çalan Jenerik Fon İstekleri

Atv de yeni sezon dizileri bir bir meydana dökülüyor. Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Şarkısı Fragmanda Çalan Jenerik Fon şarkı ve müzikleri dizihaberi.tv de sizlerle buluşacak. ATV’nin yeni komedi dizisi olan ve herkesi güldürmeyi hedefleyen Bahtiyar Ölmez’in ilk fragmanı yayınlandı. Fragman sonrasında dizide çalan şarkı ve müzikler merak konusu oldu.

Bahtiyar Ölmez Dizi Yapımcılığını Nehir Yapım yaparken yönetmenliğini ise Cem Tabak üstleniyor. Bahtiyar Ölmez Dizisinin başrollerini Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Semih Öztürk, Umut Oğuz, Orhan Aydın, Serkan Kuru ve Güven Hokna gibi önemli isimler paylaşıyor. Peki Bahtiyar Ölmez dizisinin müziklerini kim yapıyor?

Bahtiyar Ölmez bir mafya babasına olan benzerliği nedeniyle bir anda kendini onun yerinde bulan biridir. Aslında eskiden bir Kemal Sunal filmi vardı sahte kabadayı diye, senaryo ona benziyor biraz.. Dizi Bahtiyar’ın eğlenceli hikayesini konu alıyor. Bahtiyar Ölmez Dizi şarkıları müzikleri ve fragmanda çalan müzikleri ile dizi sonundaki jenerik son müziğini istekleriniz üzerine aşağı ekleyeceğiz. Lütfen sizde dizide çalan merak ettiğiniz şarkı veya müziği türküyü aşağı yazarak bizden talep ediniz. Teşekkürler..

Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkıları

https://www.youtube.com/watch?v=Hj0EPSooju0

Bahtiyar Ölmez 3. bölüm sonunda çalan şarkı: Gülden Karaböcek Boşuna Kazma Mezarcı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bahtiyar Ölmez Dizi Müziği Şarkısı Fragmanda Çalan Jenerik Fon İstekleri (5 Yorum)

  1. 3 bolum fragmaninda calan duygusal muzik gulden karabocek degil fon muziginin adı ariyorum bulamiyorum lutfen yardimci olun !!!

Etiketler: Eklenme Tarihi: 5 October 2017