Bahtiyar Ölmez Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Yapımcılığını Nehir Yapım’ın üstlendiği Bahtiyar Ölmez dizisinden beklenen kötü haber geldi. Dizinin başrollerini Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Naz Elmas, Gözde Okur ve Semih Öztürk gibi oyuncuların paylaştığı yapım, iyi reytinglerle yayın hayatına başlasa da sonrasında aynı başarıyı sürdüremediği için 19. bölümüyle ekranlara veda edecek. Bahtiyar Ölmez, final bölümüyle 24 Mart Cumartesi 20.00’de ATV’de!

Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi düşük reytinglere daha fazla direnemedi ve nihayetinde final yapma kararı aldı. Birçok kişinin severek izlediği ve cumartesi günlerini iple çektiği Bahtiyar Ölmez dizisi Atv ekranlarında cumartesi günleri ekrana geliyordu.

Ancak cumartesi günleri reyting almak her hafta gittikçe zorlaşıyor ve özellikle cumartesi günleri Survivor ve yeni gelin dizisinin yüksek reyting oranları sonradan başlayan adı Zehra dizisinin iyi giden reytingleri en çok Bahtiyar Ölmez dizisini olumsuz etkiledi. 4 altına inen Total reytingler ATV ekranlarında yayınlanan dizinin erken final yapmasına neden oldu.

Ancak hemen belirtelim ki Bahtiyar Ölmez dizisinin oldukça geniş bir fan kitlesi var. Bu izleyiciler dizinin bitmesinden oldukça endişeli ve kesinlikle bitmesine karşı çıkıyorlar. hatta bu konuda kampanya başlatmak istiyorlar. Biz de bu konumuzda Bahtiyar Ölmez dizisi Bitmesin erken final yapmasın devam etsin diye sizlerin görüşlerini ve yorumlarını önemseyerek ATV kanalına sesimizi duyurmak yapımcıyla bu konuda izleyici görüşlerini yorumlarını paylaşmak ve bahtiyar Ölmez dizisinin devam etmesini sağlamak için elimizden geldiğince uğraşmaya çalışacağız.

Bahtiyar Ölmez Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Amacımız birçok kişinin çok sevdiği ve mutlaka devam etmesini istediği Bahtiyar Ölmez dizisinin 24 Mart Cumartesi günü erken final yapmasın, kaldığı yerden sezon sonuna kadar devam etmesini sağlamak. Bahtiyar Ölmez dizisi Atv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanıyor, eğer cumartesi günü çok zorlanıyorsa farklı bir güne dizi kaydırılabilir Mesela Pazartesi günü kırgın çiçeklerin yerine Bahtiyar Ölmez dizisi konabilir.

Farklı çözümler de üretilebilir Bahtiyar Ölmez dizisinin bitmemesi için ATV izleyicileri reytingleri yükseltmek için el ele vererek birtakım çözümler üretebilir. Biz elimizden geldiğini yapmak istiyoruz ve izleyicileri Bahtiyar Ölmez dizisine sahip çıkmaya davet ediyoruz. Lütfen bu sayfayı Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerinize Bahtiyar Ölmez dizisinin bitmemesi için başlatmış olduğumuz bu Kampanyayı duyurup onları haberdar edin lütfen.


Bu konuda sizler de yorum ve görüşleri aşağı yazabilir sevdiklerinizle bu bu sayfayı paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkür ediyoruz, inşallah Bahtiyar Ölmez bitmez kaldığı yerden sezon sonuna kadar devam eder.

YORUMLAR

  1. Dizi yeniden başlasın lütfennnn

  2. Dizi tekrar başlamalı bence!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.