Bahtiyar Ölmez Dizisi Ömer Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Bahtiyar Ölmez Dizisi Ömer Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı… Bahtiyar Ölmez dizisi cumartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 13 Ocak cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Bahtiyar Ölmez dizisine katılan oyuncu kim bilgileri gerçek adı daha önce rol aldığı dizileri sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Bahtiyar Ölmez dizisi 10. bölümünde Ömer diziye katılacak. Dizi de Ömer’i canlandıran kişinin gerçek adı Yılmaz Kunt. Ömer’i genç ve yakışıklı Yılmaz Kunt canlandırıyor. Bahtiyar Ölmez dizisinde Bahtiyar Aytekinden kurtulur.  Mahallede racon kestiği içinde bu geri kendine döner. Memduh ve Anıl sorunu kendileri çözmeye çalışsa da sonunda kendilerine Fuat’ın elinde bulurlar.

Bahtiyarın yerini söylemezlerse Fuat onların cezasını kesecektir. Aylin’e her şeyin Fuat’ın bir oyunu olduğunu anlatır Bahtiyar.Aylin ve Bahtiyar villaya döndüklerinde gördüklerini görünce şaşırırlar. Bahtiyar Ölmez dizisi yeni bölümünde katılan sürpriz oyuncu Yılmaz Kunt bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bahtiyar Ölmez dizisi Yılmaz Kunt kimdir? Yılmaz Kunt 1994 yılında Ankara’da doğmuştur.  Yılmaz’ın baba tarafı Adanalıdır. 2015 yılında Best Model Türkey yarışması katılmıştır. Birinci olmuştur sonrasında ünlenmiştir. Yılmaz Kunt Atılım Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümü mezunudur. İlk televizyon macerası 2016 yaz döneminde Gülümse Yeter dizisinde rol almıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=8EVi-6eed80

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.