Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Fragmanı

Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Fragmanı.. Bahtiyar Ölmez dizisi ATv nin yeni sezon projelerinden birisi. Atv yeni sezonda bir çok dizi ile anlaştı. Bu diziler Seven Ne Yapmaz ve Cennetin Gözyaşları… Bunların yanı sıra yayınlanması düşünülen yeni dizi de Bahtiyar Ölmez.

Bahtiyar Ölmez bir karakter ismi. Dizinin konusu; İstanbulun eski mahallelerinden birisinde yaşayan Bahtiyar hayalperest biridir. Hiç bir işte dikiş tutturamayan Bahtiyarın hayatı anlatılacak dizide. Çok komik anlara sahne olacak dizi de yeni sezonda ekrandaki yerini alacak.

Bahtiyar Ölmez dizisi başrol oyuncusu için düşünülen isim Murat Yıldırım. Ancak Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’i sunarken bu nasıl olacak bilemedik. Gelen bilgiler bu yönde. Başka oyuncularla da görüşülmeye devam ediyor. Nehir Yapımın ve Cem Tabak’ın yönetmenliğini yapacağı dizi eylül veya ekim ayında Atv de yayınlanması planlanıyor.

Bahtiyar Ölmez başrolü için düşünülen Murat Yıldırım Kimdir?  1979 Konya doğumlu olan Murat Yıldırım Yıldız Teknik Üniversitesinde Makine Mühendisliği okudu. 2008 Fırtına dizisi ile kendini tanıtan oyuncu bir çok dizide rol aldı . Aşk ve Ceza, Suskunlar, Kocan Kadar Konuş yapımlarında rol aldı. Yakışıklı oyuncu şimdi de Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğunu yapmaktadır.

YORUMLAR

  1. bence murat yıldırım kim milyoner olmak ister programından ayrılsın acilen.selçuk yöntem’den sonra boynu bükük kaldı program kusura bakmasın hiç beceremiyor bu sunuculuk işini.donanım gerekiyor murat bey öyle hazır senaryoları oynamaya benzemiyor bu sunuculuk işleri değil mi sen de bizzat tecrübe ettin heralde bunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.