Bahtiyar Ölmez Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi Yorumlar Nasıl?

346 yorum
42 izlendi

Atv ekranlarında uzun süredir devam eden tanıtım fragmanlarından sonra Bahtiyar ölmez dizisi görücüye çıkıyor 11 kasım cumartesi günü. Biraz komedi biraz dram birazda macera içeren yeni dizide karakterler oldukça belirgin ve sizlere komedi izletip güldürebilmek için uğraşacaklar. İlk bölümün ardından sizlere daha detaylı bir biçimde diziyi analiz edeceğiz.

Öncelikle Bahtiyar Ölmez Dizisi Reytingleri Nasıl tutar mı konusunda yazmak istiyoruz. Elbette her kanalın ve her dizinin bir izleyici potansiyeli var. Atv de Salı günleri Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ile, Perşembe günleri Kanatsız Kuşlar dizisi ve cuma günü de Aşk ve Mavi dizisi ile birincilik elde ediyor çoğu zaman. Şimdi ise oldukça zorlu bir günde başlatıyor yeni dizisi Bahtiyar Ölmezi..

Bahtiyar Ölmez Dizisi Reytinglerini yorumlarken Show tvdeki Yeni Gelini ve Star tv de ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızlarını geçmesi ve onlardaki reytingleri alması çok zor görünüyor. Ancak Bahtiyar Ölmez Kalbimdeki Deniz ve İsimsizler gibi dizilerden biraz izleyici alabilir belki, şahsi fikrim ilk haftalarda biraz zorlanacaktır reyting almakta. Ancak kalite her zaman kendini ön plana çıkarır, iyi bir dizi olduğunu gören reytinglerde artışa vesile olur..

Bahtiyar Ölmez Dizisi İzlendi mi Yorumlar Nasıl? İlk bölümü ile 11 Kasım cumartesi yayınlandıktan sonra izlenimlerimizi sizlere buradan aktarıp seyirci yorumlarını vereceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle nasıl bir dizi bekliyordunuz neler buldunuz, Bahtiyar Ölmez Dizisini beğendiniz mi hoşunuza gitti mi kaliteli buldunuz mu bu konuda yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz.. Bekliyoruz..

Bunu Gördün mü>>  Halka Dizisi 20. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek mi?

Son açıklanan reyting raporlarına göre dizi pek umduğunu bulamadı ancak yinede ekrana devam ediyor. İlk hafta ve 3. hafta 8. olan dizi 2. haftada 13. olabilmişti. Eğer böyle devam ederse ömrünün çok uzun olacağını sanmıyorum ama yinede bir kitleye hitap ettiği gerçek..İşte son rakamları ile reyting ölçümleri: Bahtiyar ölmez son 7 haftada nasıl reytingler aldı?

Bahtiyar Ölmez Dizisi son fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=2W6eDFNoZ6c

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2017