Bahtiyar Ölmez Nisan Kimdir? Bahtiyarın Kardeşi Nisan Ölmez Hakkında Bilgiler

Cumartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan ve oldukça merak edilen sevenlerin adeta bırakamadığı dizi Bahtiyar Ölmeze yeni bir oyuncu dahil oluyor. Bahtiyarın kız kardeşi olarak diziye giren oyuncu Nisan karakterini canlandırıyor. Peki Nisan Kimdir Nisan Ölmez hakkında bilgileri ve gerçek adı soyadı nedir gibi bilgileri buradan sizlere yazacağız..

Cumartesi günü Atv de yayınlanan sıra dışı dizi Bahtiyar Ölmez kadrosunu güçlendirmeye ve yeni oyuncular transfer etmeye devam ediyor. Komedi ile mafyayı buluşturan bu farklı dizide en son karakter ise Nisan Ölmez oldu. Bir mafya babasına olan benzerliği nedeniyle başına gelmeyen kalmayan Bahtiyar’ın hikayesini konu edinen diziye katılan Nisan rolünün gerçek adı nedir?

Bahtiyar Ölmez Nisan Ölmezi canlandıran Sevcan Yaşar isimli oyuncudur. Sevcan Yaşar daha öncede farklı işlerde görev aldı. İşte kısa bilgilerle Nisan karakterini canlandıran Sevcan Yaşar hakkında bilgiler: Sevcan Yaşar dizide Nisan Ölmez karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Bahtiyar Ölmez Nisan rolü Sevcan Yaşar kimdir
İşte bilgileri:

Sevcan Yaşar 1990 yılında İzmir’de doğmuştur. Güzel oyuncu Ege Üniversitesinde Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra farklı alanlarda kendini göstermiştir. 21 yaşındayken Çin’de düzenlenen 23. Miss Model of Model yarışmasında birinci olmuştur. hem mankenlik hemde ajans oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sevcan Yaşar Bahtiyar Ölmez dizisinden önce Böyle Bitmesin, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde rol almıştır. 1.78 boyunda ve 62 kiloda olan Sevcan Yaşar bekar ve sevgilisi bulunmuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=5xi_M4BFKUY

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.