Bakıcı Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Yapımcı ve Yönetmeni

Çok yakında yeni bir günlük dizi daha başlıyor. Show tv günlük dizisiz daha fazla yapamadı ve Geçtiğimiz günlerde Focus Film’in yetkilileri ile bir toplantı yaparak yeni dönemde Bakıcı isimli yeni günlük dizinin yayınlanması konusunda anlaştılar. Show tv de haftalık olarak yayınlanacak olan Bakıcı isimli dizi yakında çalışmalara başlayacak, Focus film imzasıyla yayınlanacak olan Bakıcı dizisinin detaylar ortaya çıktı!

Son yıllarda önemli oyunculuklardan birisini Tutsak dizisi ile sergileyen ancak dizinin kısa sürede final yapması ile boşta kalan Pamir Pekin Bakıcı dizisinde başrolde oynayacak. Son olarak ‘Tutsak’ dizisinde izlediğimiz Pamir Pekin ile son olarak sadece 2 bölümü yayınlanabilen ‘Yüz Yüze’ dizisinde izlediğimiz Ece Çeşmioğlu, Focus Film’in yeni günlük dizisi ”Bakıcı”da başrolleri birlikte oynayacaklar.

Bakıcı Dizisi Oyuncularının geri kalanları ile anlaşma süreçleri devam ederken oldukça güçlü bir kadro ile başlaması Beklenen Bakıcı isimli dizinin yeni dönemde diziyi günlük dizi ihtiyacı bakımından eksik bırakmayacağı ve eskiden yayınlanan Unutma Beni tarzında olacağını öğrendik. Bakıcı Dizisi Oyuncuları belli oldukça buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Show tv 2018-2019 sezonu için öngörülen ve Yeni yılda ilk aylarda başlayacak olan dizi Show TV’de akşam kuşağında ekrana gelecek.”Bakıcı” dizisi yakında Show TV’de yerini alacak ve fragmanları yayınlanmaya başlayacak. Bakıcı Dizisi Yapımcı ve Yönetmeni? Yapımcısının Focus film olduğunu yazmıştık. Yönetmen konusunda iki ihtimal varmış kesinleşince yazacağız konumuza..

Bakıcı Dizisi Baş Rolündeki Ece Çeşmioğlu Kimdir bilgiler karakteri:

Ece Çeşmioğlu Kimdir: 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra kendini tiyatro ve oyunculuk alanında geliştirmiştir. Oyunculuğa Çocuklar Duymasın dizisinde başlayan güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de rol almıştır. Onu herkesin tanıdığı dizi ise Yazın Öyküsü olmuştur.

Son dizisi Yüz Yüze de Zeynep karakterine hayat vermiş ancak dizi 2 bölümde yayından kaldırılmıştır. Son dizisi Bakıcı olacaktır: Ece Çeşmioğlu instagram adresi: https://www.instagram.com/ececesmioglu/ Sizlerinde Bakıcı dizisi ile ilgili yorum ve görüşleri varsa aşağı yazabilirsiniz.
Pamir Pekin’in yeni projesi kesinleşti arkadaşlar. Focus Film imzalı “Bakıcı” dizisinde yakışıklı oyuncunun partnerini ise Ece Çeşmioğlu oynayacağı ve yardımcı oyuncu seçimlerinin devam ettiği açıklandı.. Bakıcı dizisinin kanalı da belli olup kesinleşti, Kanalı Show TV olacak Bakıcı dizisinin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017