Bal Kaymak Filmi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı Vizyon Tarihi

Bal Kaymak Filmi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı Vizyon Tarihi hakkındaki bilgiler için sitemize hoş geldiniz. Yeni sezona bir çok dizi haberi ile giren sitemizin yeni haberi bir film ile ilgili. Bu filmin adı Bal Kaymak. Hemen canımız çekti ama öncesinde Bal Kaymak filmi nedir oyuncuları kimler ona bakalım kısaca..

“Bal Kaymak” adlı film Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yönetmeni ve oyuncuları tarafından çekilen bir film. Makedonyada çekimlerine başlanan Bal Kaymak filminde bildiğimiz Edho oyuncuları oynayacak. Hemen aklımıza “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın oyuncuları orada film çekiyorsa bizim Edho ne zaman başlayacak geç mi yayınlanacak yeni sezonda diye sorular gelmiş olabilir ama meraklanmayın gecikme yok tam tersine erken bile başlayacak dizimiz.

Bal Kaymak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları yer alıyor dedik. Dizimizin Hayriye Çakırbeyli’si Sabina Toziya, Fahri’si Kenan Çoban, Ünal’ı Tarık Ünlüoğlu ve Alparslan’ı Yunus Emre Yıldırımer ile Anne dizisinin minik yıldızı Beren Gökyıldız, Filiz Ahmet ve Melisa Yıldırımer’den oluşan güçlü bir oyuncu kadrosu kurdu Bal Kaymak yönetmeni Onur Tan..

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin yönetmeni Onur Tan ve oyuncuları, “Bal Kaymak” adlı bir aile filminin çekimlerine başladı. Bal Kaymak filminin fragmanı çok kısa süre sonra sitemizde izlenebilir. Bal Kaymak konusunu ve özetini daha sonra detaylı olacak yazacağız. Bal Kaymak filminin vizyon tarihi ise 2018 Ocak ayı olarak belirlendi.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.