Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti Fragmanı (Yeni Dizi)

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti Fragmanı (Yeni Dizi)… Medyapım bu zamana kadar bir çok iyi dizilerde imzası bulunan bir yapım. MEDYAPIM ve Yağmur Ünal birlikte başarılı yapımlara imza atıyor. Geçen sezon Dolunay dizisine imza atan Medyapım ve Yağmur Ünal şimdi de yeni bir dizi için hazırlıklara başladı.

Bu sezon hazırlanan dizi Baraj. Baraj dizisi için yapımcılar hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyorlar. Baraj dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Baraj dizisinin senaryosu hazır ancak henüz paylaşılmadı. Baraj dizisinin oyuncuları içinde görüşmeler devam ediyor. Dizinin kadın ve erkek başrol oyuncuları merak konusu oldu.

Bir dizinin tutması için senaryo kadar oyuncuları da çok önemli. Özellikle de başroldeki kadın ve erkeğin uyumu seyirciden tam not alırsa dizi izleniyor. Bu yüzden de oyuncu seçimine titizlikle özen gösteriliyor. Baraj dizisinin oyuncuları belli olduğunda sizlerle bu konumuzdan paylaşacağız.

Baraj dizisi cast çalışmaları devam ederken henüz bir kanalla da anlaşma yapmadı. Baraj dizisinin tüm bilgileri şuan sır gibi saklanıyor. Yapım şirketi olan Medyapım ve Yağmur Ünal’dan gelecek açıklamaya bakılıyor.  Baraj dizisinin oyuncuları konusu ve detayları yakında bu konumuzda olacaktır. Baraj dizisinin oyuncuları kimler olsun istersiniz? Yoruma fikirlerinizi yazabilirsiniz.

“Baraj” Dizisinden Yeni Bilgiler gelmeye devam ediyor!

Geçen yaz 2018 de yapımcılığını Yağmur Ünal ve Med Yapım’ın ortaklaşa üstlendiği bir dizi olan ve oldukça başarılı bir sezon geçirip star tv de yüzleri güldüren Dolunay dizisiyle yapımcılığa başlayan Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’dan yeni bir dizi geliyor Baraj isimli.

Medyapım – Yağmur Ünal ortaklığında çekilecek olan “Baraj” dizisinin eskiden Türkan Şorayın oynadığı Baraj filminin dizisi olacağı ve oldukça güzel bir yapım olacağından bahsediliyor. Baraj dizisinin yönetmeni son olarak Bizim Hikaye dizisinde görev alan Serdar Gözelekli oldu. Bizim hikaye dizisini bırakan yönetmen Serdar Gözelekli Baraj dizisini çekecek bu sezon..

Dizinin senaryosu ise Türkan Şoray’ın 1977 yılında oynadığı Baraj filminden yola çıkılarak yazılacak. Serdar Gözeleklinin yöneteceği bir dizi olan Baraj yeni sezonda oldukça çok söz ettirecek adından..
Kanalı ve oyuncuları henüz belli olmayan dizi yeni sezonda ekranlarda olacak.

Baraj dizisinde Aysel rolünü Burcu Biricik Nazım karakterini ise Kaan Urgancıoğlu canlandıracak. Bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere buradan duyuracağız..
Baraj dizisinde Aysel rolü burcu biricik resimleri:
Baraj dizisinde Aysel rolü burcu biricik

YORUMLAR

  1. Baraj dizisinde Erkan Meriç oynasın

  2. Engin akyürek oynasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.