Barbaroslar’ın başlama tarihi ve konusu

barbaroslar dizisi

TRT 1 Ekranlarında yayınlanacak ve yeni dönemin en iddaalı yapımlarından biri olan Barbaroslar dizisinin yayınlanma tarihi dizinin oyuncusu Engin Altan Düzyatan tarafından açıklandı, İlgi ve merakla beklenen dizi TRT 1 ekranlarında ki yeni sezon için en iddaalı dizilerden biri olarak gösteriliyor.

Özellikle Diriliş Ertuğrul dizi ile uzun bir dönem ekranlarda sevilerek izlenen ve oyunculuğunu dizide gösterdiği performans ile perçinleyen Engin Alttan Düzyatan bir süredir dizi projelerinde yer almıyordu, dahil olduğu yeni proje ilgili ilk haberinde kendisinden almış olduk.

Barbaroslar Dizisi Ne zaman yayınlanacak? – Yakışıklı oyuncu dizinin eylül ayında izleyiciler ile bulacağını belirtti. ” Biz çalışmalara başladık Devam da ediyoruz. Her halde eylül ayında… Kanal daha net bir açıklama yapacaktır yada yapımcı” şeklinde açıklamalarda bulunarak dizinin başlama tarihi hakkında bizlere ipucu vermiş oldu.

Barbaroslar dizisi güçlü kadrosuyla, merakla beklenen senaryosu ve konusu itibari ile şimdiden oldukça merak uyandıran ve merakla bekleyen bir dizi özellikle Engin Altan Düzyatan’ın Barbaroslar Dizisine ayrı bir güç kattığı aşikar, sırf yakışıklı oyuncuyu Diriliş Ertuğrul dizisi performansı nedeniyle bir çok seveninin yeni projeyi de aktif bir şekilde takibe alacağına garanti gözüyle bakılıyor.

Barbaroslar Dizisi Konusu Nedir?

Barbaroslar isminden de anlaşılacağı gibi Osmanlı Devletin’de unutulmaz ve son derece önemli başarılara ve zaferlere imza atan Kaptan-ı Derya Barbaros Hayrettin Paşa’nın halayını ve çevresinde gelişen olayları konu almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version