Barış Dizisi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu Özeti

Tims&B’den yeni bir dizi daha geliyor Show tv de yayınlanmak üzere.. Barış Dizisi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Tims&B’den yeni bir dizi daha geliyor..
Show TV de 2019 yılında ekrana gelmesi beklenen yeni dizilerden birisi de Barış dizisi oldu. Barış dizisinin haberlerini Barış dizisinin oyuncu kadrosunu yeni gelen veya kadrodan ayrılan oyuncuları sizler için bu sayfada toplayacağız ve barış dizisi ile ilgili tüm detayları burada sizlere duyuracağız.

Tims&B yapım firması tarafından 2019-2020 yılları için düşünülen ve sezonda final değilde erken final yapacak dizilerin yerine yayınlanmak üzere hazırlanan Barış dizisi borsacı bir adamın hayatını anlatacak. Hayatta inişli çıkışlı bir yaşam ve oldukça pervasız bir yaşam sürerken hayatına giren bir kadınla yaşam tarzı değişen bir kişinin yaşam öyküsü oldukça yalın bir dille izleyenlere aktarılacak. Elbette Barış dizisinde Mafya da var. Çünkü borsanın paranın olduğu yerde mafyada olur silahlar da konuşur..

Barış dizisinin yeni haberleri geldikçe bu konuda sizlere yazacağız. Barış dizisinin 2019’da Show TV’de ekrana geleceğini büyük ihtimalle de pazar akşamları yayınlanacağını şimdiden söyleyelim. Çünkü Show TV pazar akşamları hangi diziyi yayınlasa erken final yapıyor, bu yüzden erken final kararı alan dizilerin yerine yeni dizi arayışları başlıyor. işte Barış dizisi bu nedenle büyük ihtimalle pazar akşamları yayınlanacak Show TV’de.

Tims&B’den yeni dizi hazırlığını duyuran yapım firması 2019’da ki yayınlanması kesinleşen ilk dizi olarak Barış dizisini duyurdu. Henüz Barış dizisi ile ilgili oyuncu kadrosu ve dizide kimlerin rol alacağı belli olmasa da ilerleyen günlerde oyuncu seçmeleri başlayacak ve barış dizisi ile ilgili kesin bilgiler elimize ulaşmaya başlayacak. Bizde sizlere Barış dizisindeki tüm oyuncuları buradan vermeye çalışacağız.

Barış Dizisi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu

Barış dizisinin konusu nedir diye merak edenler için kısaca tekrarlayalım. Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği, Şebnem Aksoy Açıkalın’ın senaryosunu yazdığı Barış dizisi Zengin bir mafya ailesinin hayatını ve yaşam zorluklarını diğer insanlarla olan ilişkilerini ve yaşanmış hikayeleri içerdiği için birçok insanın kendinden çok şey bulacağı bir dizi olmasını bekliyoruz.

2019 yılında Show TV’de ekrana gelecek olan yeni dizisi ‘Barış dizisi’ için kanalın genel müdürü Suavi Doğan şunları söyledi:

“Barış Dizisi Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği, Şebnem Aksoy Açıkalın’ın senaryosunu yazdığı yeni dizinin adı. Zengin bir mafya ailesini anlatacağımız bir iş. Fakat bu kez başka bir pencereden bakılıyor. Bir borsacı adamın dönüşümünü izleyeceğiz. 2019 yılında Ocak, şubat gibi ekranda olacağını düşünüyoruz.”

Barış Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var

Barış Dizisi Haberleri Dizi Ne Zaman başlayacak? : 2019 yılında Ocak veya şubat ayında başlayacak Show tv de.. Söz, Bir Zamanlar Çukurova ve Gülperi’yi ekranlara taşıyan Tims&B’den Show Tv için hazırlanan yeni Dizi Barış hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve kimlerin Barış dizisinde oynaması gerektiğini yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Barış Dizisi Haberleri Oyuncuları Kimler Konusu Özeti (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018