Barun Sobti Surbhi Jyoti ile Tanhaiyan Dizisi ile Eylülde Kanal 7 de

Daha önce kanal 7 ekranlarında izlemiş olduğumuz ve tadına doymakta zorluk çektiğimiz için Kanal 7 de yeniden 105 bölümü ekrana gelen Barun Sobti ve Sana İraninin başrollerinde oynadığı Bir Garip Aşk dizisi öyle sevildi öyle çok tutuldu ki Barun Sobti Kanal 7 öncülüğünde Türkiyeye davet edildi ve hayranları ile buluştu. Çok sevilen Barun Sobtinin yeni dizisi merak ediliyordu.

Yeni dizisinde Surbhi Jyoti ile başrolde oynayan Barun Sobti Tanhaiyan Dizisi ile şu sıralar Hindistanda tv kanalında ekrana geliyor. Daha önce aynı yapımcı ile sözleşmesi bulunan Kanal 7 bu yaz bitecek olan diziyi Eylül ayından itibaren Türkiyede yayınlamaya hazırlanıyor. Yani kısacası Barun Sobti 2018 Eylülde Kanal 7 de Yeni dizisi ile olacak dersek konuyu özetlemiş oluruz.

Barun Sobti ve Surbhi Jyoti başrolde oynayacaklar yeni dizileri Tanhaiyan ile. Şu sıralar Kanal 7 de devam eden Zor Sevda dizisinde başrolde oynayan Surbhi Jyoti ile iyi bir birliktelik sağlayan ve oldukça sevilerek takip edilen dizinin bitmesine az kaldı. Yapımcı 2018 yaz aylarında dizinin biteceğini açıklamıştı ve ilk yayınlayan ülke Türkiye olacak bu diziyi. Eğer dizi Hindistan da yayınlanmaya devam ederse gelende Hotstar kanalı dizi bittikten sonra satıyormuş diziyi ama kanal 7 ile sözleşmesi nasıl onu tam bilemiyoruz.

Tanhaiyan dizisinin Türkçe adı bir süre sonra duyurulacak ve Kanal 7 de fragman çıkar çıkmaz sitemize ekleyeceğiz. Tanhaiyan bölümleri Hintçe olarak izlenebilir ama Türkçe seslendirmesi için yaz aylarında hummalı bir çalışma yapılacak ve Eylül ayına yetiştirilmeye çalışılacak. Umarım bu yeni Barun Sobti dizisi de Bir garip Aşk gibi sevilir.. Hindistanda talebin çok iyi olduğu ve dizinin uzatılabileceği söylentisi varmış. Bakalım Türkiye’de de sevilerek izlenecek mi?

Tanhaiyan dizisi seyirciler tarafından oldukça merak ediliyor. Baş rolü Barun Bobti olduğu için ülkemizde de çok talep edildi. Dizi Kanal 7 tarafından Eylülde izleyenlere sunulacak. Lütfen sizlerde Barun Sobti Surbhi Jyoti ile Tanhaiyan Dizisi ile Eylülde Kanal 7 de ekrana gelmesiyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıya yazın lütfen. Soru ve yorumlarınıza cevap vermeye çalışacağım.

Ne dersiniz yeni dizisinde Barun Sobti yine çok sevilip tutulur mu? Bir Garip Aşktan daha güzel bir dizi olabilir mi sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. Arkadaşlar Tanhaiyan dizisinin türkçe ismi YALNIZLIK demekdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.