Başka İhtimal Filmi Vizyon Tarihi Resimleri (Bergüzar Korel Engin Akyürek)

Bergüzar Korel Engin Akyürek ile biraraya geldi ve yeni bir filmin ilk çekimleri başladı. Oldukça sevilen her iki oyuncu bakalım dizi ve sinema sektöründeki başarılı çıkışlarını bu dizi ile devam ettirecekler mi? Sevilen oyuncular Bergüzar Korel ve Engin Akyürek Başka İhtimal Filmi için biraraya geldiler.

Başka İhtimal filminin çekimleri de dün itibarıyla başladı. 17 Temmuz 2018 Salı günü itibariyle başlayan filmin çekimleri yaz boyunca devam ettikten sonra 2019 da yani yeni yılda vizyona girmesi ve yılın en önemli filmlerinden birisi olarak damgasını vurması bekleniyor! Bergüzar Korel ve Engin Akyürek ilk kez bir sinema filminde biraraya geliyorlar.

Başrollerinde Engin Akyürek ile dizisi bir süre önce biten Vatanım Sensin de başrol oynayan güzel oyuncu Bergüzar Korel’in yer aldığı Başka İhtimal filminin çekimlerinin de İstanbul’da başladığını öğrendik. Başka ihtimal nerede çekiliyor sorusuna da hemen yanıt verelim; Başka İhtimal film çekimlerin başlamasıyla Balat ve Karaköy civarlarında dizi ekibinin deneme çekimleri yaptığı görüldü.

Bergüzar Korel ile Engin Akyürek’in başrollerinde yer aldığı Başka İhtimal filminin yönetmeni ise hepimizin yakından tanıdığı bir isim olan Ali Bilgin yer alıyor. Başka İhtimal Filminin konusu bir reklam yönetmeniyle ünlü bir şirketin üst düzey yöneticisi olan güzel ve alımlı bir kadının yaşadığı aşk hikayesi olarak izleyenleri büyüleyecek..

Bergüzar Korel Engin Akyürek Başka İhtimal Filmi

Başka İhtimal Filmi vizyon tarihi Şubat 2019 olarak belirtildi. Başka İhtimal sinemadan sonra ilk olarak t kanallarından hangisinde yayınlanacak zamanla öğreneceğiz. Başka İhtimal gişede de iyi bir rakam yakalamak için şimdiden kolları sıvadı ve Bergüzar Korel ile Engin Akyürek iş başı yaptı.. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2018