Bayi Toplantısı Oyuncuları Kimdir Tv’de İlk Hangi Kanalda

Bayi Toplantısı oyuncuları kimdir Tv’de ilk hangi kanalda verilecek? Senaryosunu kim yazıyor ve oyuncuları hakkında detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Bayi Toplantısı Oyuncuları Kimdir Tv’de İlk Hangi Kanalda

Bayi Toplantısı Oyuncuları Kimdir ?

Filmin senaryosunu BKM’den tanıdığımız komedi sanatçısı aynı zamanda Yılmaz Erdoğan’ın öğrencisi İbrahim Büyükak yazıyor. Kendisinin oynamayacağı film için güldürmeye geliyoruz hazır olun başlığı atması ile sosyal medyayı şimdiden sallamayı başardı. Film içerisinde Doğu Demirkol, Onur Buldu ve Büşra Pekin oynayacak. Oyuncuların öz geçmişleri ile oynadığı dizileri hatırlayalım.

Bayi Toplantısı Oyuncuları Kimdir ?

Doğu Demirkol Kimdir ?

Bayi Toplantısı filminde baş rol oynayacak Doğu Demirkol 6 eylül 1985 doğumludur. Annesi Mersin’li babası Çanakkale kökenlidir. Kendisini Yetenek Siz Siniz Türkiye programı ile tanıdık. BKM’nin dikkatini çeken oyuncu aldığı eğitimlerden sonra İbrahim Büyükak ile tnaıştı ve hayatı değişti. Murat Gençoğlu’nun sürekli elinden tuttuğu sanatçı uzun süre BKM’de oynamış şimdi ise abisi İbrahim Büyükak’ın yazdığı film teklifini kabul etmiştir.

Doğu Demirkol Kimdir ?

Onur Buldu Kimdir ?

4 Ağustos 1982’de İzmir’de doğdu. Ebe anne ve öğretmen babanın oğludur. 37 yaşındaki oyuncu Güldür Güldür Show programının en sevilen tiyatrocuları arasındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra hayalleri için İstanbul’a gelen ve Ali Sunal ile tanışarak Show Tv’de yayınlanan program ile kendisini Türkiye’ye tanıtmıştır. Şimdilerde ise İbrahim Büyükak’ın yazdığı senaryoya çalışmakta olan oyuncu Bayi Toplantısı oyuncuları arasında olacak.

Onur Buldu Kimdir ?

Büşra Pekin Kimdir ?

İnstagram hesabında 1 milyon takipçiye doğru yaklaşan @busrapekin tagının sahibi Büşra Pekin kimdir ? İzmirli Güzel oyuncu aslında Suudi Arabistan’da doğmuştur. 1982 yılında doğan güzel oyuncu İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. BKM oyuncusu olarak tanıdığımız Büşra Hanım aslında Kutsal Damacana, Neşeli Hayat, Gişe Memuru gibi önemli projelerde oynamıştır. 2019 2020 yeni projesi Bayi Toplantısı oyuncuları arasında baş rol oyunculuğu için imza atmıştır.

Büşra Pekin Kimdir ?

Bayi Toplantısı Tv’de İlk ve Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Bayi Toplantısı filminin çekimleri 2019 sonunda başlanacak. Şuan için kesin bir tarih olmasa da İbrahim Büyükak’ın senaryosunu yazdığı dizi 2020 yılının ilk baharında vizyonda yayınlanacak. Kendisinin Acun Ilıcalı ile yakınlığını bildiğimiz üzere de Tv’de ilk hangi kanalda yayınlanacağını tahmin etmek pek zor olmasa gerek. Komedi filmlerine öncelik veren TV8’in projeyi almak için İbrahim Büyükak ile anlaşacağını düşünüyoruz.

Bayi Toplantısı Tv’de İlk ve Ne Zaman Vizyona Girecek ?

İbrahim Büyükak’ın yazdığı 2020’de vizyona girecek film Bayi Toplantısı oyuncuları kimdir? Tv’de ilk hangi kanalda ne zaman yayınlanacak aldığı gişe skoru ve beğeni puanları hakkındaki bilgileri konumuzdan takip edebilirsiniz.

Bayi Toplantısı Tv’de İlk ve Ne Zaman Vizyona Girecek ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2019