Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formu Şartları Nasıl Katılırım? (Show Tv)

Yakında yeni bir bebek anne programı başlıyor Show tv de. Bebeğim için her şeyin en iyisini ben yaparım diyorsanız
mutlaka bu programa katılın ve yarışmacı olarak hem eğlenin hemde Show tv tüm masraflarınızı karşılasın. Türkiye’nin lider kanallarından birisi olan Show TV’den yeni bir program geliyor: “Bebeğim Yolda!” isimli yarışma sizleri bekliyor..

Bebeğim Yolda Programında aradığınız bir çok şey var, rengarenk bebek partileri, birbirinden farklı bebek mevlidi masaları, el emeği ile örülmüş dolu dolu bebek bohçaları ve bebek odaları sergilenecek. Elbette bunların hepsi Bebeğim Yolda yarışmasında yarışan anne adaylarını motive etmek amacıyla yapılacak.

Bebeğim Yolda program formatı nasıl derseniz En güzel doğum odasını kim hazırlayacak, Bebeğim Yolda yarışmasında kim en eğlenceli ‘Hoş Geldin Bebeğim’ gününü organize edecek? Ya da En şık lohusa odasını hangi anne adayı yapacak, en cici yeni doğan kıyafetlerini kim alacak? gibi sorulara anne adaylarının hazırlayacakları odalar kıyafetler veya ortamlardan alacakları en yüksek puanlar yarışmacıyı finale götürecek.

Show tv Bebeğim Yolda nasıl katılırım şartları varmı

Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formu Şartları Formatı Nasıl Katılırım? (Show Tv)

Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formu show tv de sizlere sunuluyor ve bu sayfadan başvuru yapabilirsiniz. Bebeğim Yolda programında güzel bir ortam olacak, Anne, baba ve tüm ailenin yeni hayatlarına hazırlık süreçlerinin ekrana geleceği programda her gün bir bebek odası yapılacak ve hafta birincisi anne adayının doğum masrafları karşılanacak.

Bebeğim Yolda kimler nasıl katılır

Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formuyla birlikte programa başvurular alınmaya başlanacak ve tüm adayların başvurusu özenle incelenecek ve sonrasında aileye iletişim kanallarından ulaşılacak. Anne adaylarının bebek sevinçlerinin renk katacağı programın finalinde hayallerindeki bebek odası ile karşılaşan aile fertleri duygusal anlar yaşayacak.

Tüm bunların ele alınacağı ve Show tv den yayınlanacak olan “Bebeğim Yolda” programı yakında yeni sezonda Show TV’de başlayacak ve katılım için adayların yolladığı form dikkatle incelenecek. Bebeğim Yolda Başvuruları arasında titizlikle seçimler olduktan sonra programa davet edilecek.

Bebeğim Yolda! Show TV’de yeni sezonda büyük ihtimalle Eylül ayının sonunda izleyicileriyle buluşacak olan Bebeğim Yolda’da rengarenk bebek partileri, birbirinden farklı bebek mevlidi masaları, el emeği ile örülmüş dolu dolu bebek bohçaları ve bebek odaları sergilenecek!

Bebeğim Yolda başvuru formu katılım isteği

Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formu Şartları hangi alanlarda yarışma olacak?

Bebeğim Yolda yarışmasında bir çok kategori olsa da en çok adayların mesul olacakları konular şöyle: En güzel doğum odasını kim hazırlayacak, kim en eğlenceli “Hoş Geldin Bebeğim” gününü organize edecek?
En şık lohusa odasını hangi anne adayı yapacak, en cici yeni doğan kıyafetlerini kim alacak? gibi sorulara cevap aranacak Bebeğim yolda yarışmasında..

Show tv Bebeğim Yolda başvuru katılım formu

Bebeğim Yolda Show tv kimler nasıl başvuru yapacak elemeler olacak mı?

Öncelikle belirtelim şart yok, hamile olmanız yeterli, Bebeğiniz için her türlü fedakarlığa açıksanız hemen hemen herşeyi yaparım elimden bir çok şey gelir diyorsanız bu yarışma tam size göre..
Anne, baba ve tüm ailenin yeni hayatlarına hazırlık süreçlerinin ekrana geleceği programda her gün bir bebek odası yapılacak ve hafta birincisi anne adayının doğum masrafları karşılanacak. Anne adaylarının bebek sevinçlerinin renk katacağı programın finalinde hayallerindeki bebek odası ile karşılaşan aile fertleri duygusal anlar yaşayacak!

Bebeğim Yolda programına başvur katılım eleme nasıl

Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formu Soruları:

* Adınız:
* Soyadınız:
* Doğum tarihi ve yeri:
* Yaşadığınız şehir:
Mesleğiniz:
* Adres:
* Cep telefonu:
E-Posta adresiniz :
* Aslen Nerelisiniz :
* Eşinizin Mesleği :
* Eşiniz İle Akrabalık Durumunuz Var Mıydı?:
* En Son Mezun Olduğunuz Okul:
* Sosyal medyada size ait bir sayfa var mı?
* Eviniz Kaç Metrekare?
* Bebek Odası İçin Belirlediğiniz Oda Var Mı? Kaç Metrekare?
* Salonunuz Kaç Metrekare?
* Evdeki Oda Sayısı?
* Evlilik Orf/ Âdetlerine Önem Verir Misiniz?
* Sergilenecek Bebek Çeyizi Var Mı?
* Bebeğim Yolda’ya Neden Katılmak İstiyorsunuz?
* Daha Önce Yarışmaya Katılma Durumu:
* Hamileliğinizin Kaçıncı Haftası?  BEBEĞİM YOLDA BAŞVURU FORMU

Bebeğim Yolda yarışma katılımı nasıl olacak

Bebeğim Yolda programına başvur katılım eleme nasıl olacak video izle:

Bebeğim için her şeyin en iyisini ben yaparım diyorsanız dizihaberi.tv den Bebeğim Yolda katılım ve başvuru yapabilirsiniz! Bebeğim Yolda yarışmasına katılmak isteyenler aşağıya sorularını veya merak ettiklerini yazabilirler.. Şimdiden başarılar diliyoruz tüm katılımcılara…   BEBEĞİM YOLDA BAŞVURU FORMU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bebeğim Yolda Başvuru Katılım Formu Şartları Nasıl Katılırım? (Show Tv) (1 Yorum)

  1. Bebeğim Yolda Gelin Evi’nin anne versiyonu sanırım. Böyle formatlara son zamanlarda rağbet arttı, tutabilir gibi görünüyor ama yine de bilemedim, doğmamış çocuğa don biçmek ne kadar mantıklı.

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2018