Bedesten Dizisi Konusu Oyuncuları Özeti Fragmanı (Yeni Sezon Dizileri)

Ntc Medya 2018-2019 yeni sezon için yeni dizi hazırlıklarına başladı bile.. 2018 Eylülde başlayacak olan yeni sezonda ekranlara getirmek üzere dev bütçesi olan bir diziye hazırlık aşamasında ve imza atmaya hazırlanan yapım şirketi oyuncu seçmelerine başladı bile.. Ntc medya Bedesten isimli dizisinin hazırlıklarına ve oyuncu seçimlerine başladı bile..

Bedesten Dizisi Makedonya’da geçen çok etkili bir hikayeye sahip olduğu için hem maliyeti yüksek olacak hemde titizlikle seçilmiş oyuncu kadrosu ile çok konuşulacak bir yapım olmayı hedefliyor. Bildiğiniz üzere bu sezon Ntc medya oldukça popüler dizilere imza atmış ve adından sıkça söz ettirmişti. Kırgın Çiçekler Aşk ve Mavi gibi Atv dizilerine imza atan yapım şirketi Atv için hazırlayacağı Bedesten isimli dizinin çalışmalarına başladı.

Bedesten Dizisi hakkında hiç bir yerde bulamayacağınız detayları dizihaberi.tv sitemize geldikçe bu sayfadan sizlere sunmaya gayret edeceğiz. Bedesten Dizisinin bir bölümü Makedonyada Üsküpte çekildikten sonra İstanbulda özel kurulmuş platoda devam edeceğini öğrendik bu konudaki gelişmeleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Bedesten Dizisinin Konusu Makedonyada Üsküpte geçen hem tarihsel bir anı hemde büyük bir aşk öyküsü olacak. Dizinin konusu ve hikayesine dair detaylar sitemize geldikçe sizlerle paylaşacağız. Bedesten dizisinin Oyuncuları da henüz kesinleşmediği için bilgi veremesek de kısa süre sonra sizlere detaylı bilgiler ve oyuncular karakterler hakkında uzunca yazacağız. Bedesten Dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncular açıklandıkça yazacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bedesten Dizisi Konusu Oyuncuları Özeti Fragmanı (Yeni Sezon Dizileri) (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018