Bedriye Şener Kimdir, Kim Milyoner Olmak İster 18 Mayıs

18 Mayıs 2019 günü Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan neşeli teyze Bedriye Şener Kimdir ? Kendisi hemşire olan teyzemiz aynı zamanda Türkiye İzcilik Federasyonu eğitim lideri. Yıllarca izcilik yaptı. Şimdi de engelli çocuklarla beraber oluyor. Zihinsel ve bedensel engelli vatandaşlara yardımcı oluyor. 15 yıldır devam eden hayat sevincini emekli olduktan sonra da çocuklara adamış. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına hoşgörü, pozitif bakış işlemesini beğendiği için başvuru yapmış ve katılmış. Seyircilere engelliler ile iletişime girmekten kaçınmayın diyor. İyilik yapmak isterken kırıldıkları noktaları anlattı. Yarışmaya oğlu Fatih Yılmaz ile katıldı. Oğlu özel şirkette yönetici ve bir oğlu var. Annesine desteklerini sundu. Eşi Gülşah Yılmaz da yarışmada idi. Kendisinden gurur duyan gelin başarılar diledi.

Bedriye Şener Kimdir, Kim Milyoner Olmak İster 18 Mayıs

Kim Milyoner Olmak İster Bedriye Şener kaç tl ödül aldı ? hobileri ve geçmişi hakkında ön bilgimiz bunlardan ibaret. Yarışmada çok fazla heyecanı olan yarışmacımızın 18 mayıs günü kaç tl ile yarışmadan ayrıldığı ayrıntıları geliyor, kendisinin deneyimine güveniyoruz yarışmada başarılar diliyoruz… Bedriye Şener kaç tl kazandı birazdan…

Bedriye Hanım’ın hayali izci çocuklarının masraflarını cebinden karşılamak. Ancak 30,000 TL lik soruda yanlış cevap vererek 15,000 TL ödül ile ayrıldı. Üzüldüğü ise para değil izci çocuklara yardımcı olamadığı için oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.