Behzat Ç 3. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak Tüyoları Nedir ?

Behzat Ç. 3. bölüm fragmanı ile bölüm özeti hakkında önemli bilgiler verdi. Behzat Ç. 3. Bölüm neler olacak özeti ve dizi bölümü hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Bir Ankara Polisiye’si dizisinin ayrıntıları geldi. İşte hiçbir yerde bilinmeyen kulis tüyoları.

Behzat Ç 3. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak Tüyoları Nedir ?

Behzat Ç. 3. Bölümde Neler Olacak ?

Yıllar sonra fenomen dizinin tekrar çekimleri başlandı. 3 Bölüm’ün 2. fragmanında önemli konulardan ip uçları verildi. Çok zor bir dosyanın şubeye intikal etmesi ile Ercüment Çözer zor anlar yaşamaya başladı. Hayalet ” Nereye düştük oğlum biz ” tepkisine karşı ” Oğlum siz daha neler göreceksiniz var ya ” cevabını alması dizideki beklentiyi arttırmaya yetti. Henüz her şeyin yeni başladığına dair sinyaller yandı.

Behzat Ç. 3. Bölümde Neler Olacak ?

İnter Medya tarafından yapılan dizi Blu Tv üzerinde yayınlanmaktadır. Yönetmeni serdar Akar senaryosunu ise Ercan Mehmet Erdem yazıyor. 3. bölümde tam olarak neler olacağını 8 Ağustos perşembe günü Blu TV üzerinden izleyeceğiz.

Behzat Ç 3. Bölüm Tüyoları

Sosyal medyada adından çok bahsettiren dizi yayında olduğu süre boyunca Rtük ile hiç anlaşamamış özgür yayın yapacağı internet kanalında yeni bölümlerini yayınlamaya başlamıştır. Behzat Ç’nin küfür söylemlerini özgürce haykırabildiği dizi bir çok Türkiye gerçeklerini anlatan polisiye dizisi. Mekan basmalar ülke için asayiş için gerçek anlamda çalışan bir ekipten bahsediyoruz.

Behzat Ç 3. Bölüm Tüyoları

İlk iki bölüm ile beklediği ilgiyi alamayan Behzat Ç. 3. bölüm fragmanı ile beklenen ilgiyi gördü ve eski Bhezat Ç. geri döndü diye sosyal medyada başlıklar atılmaya başlandı. Bundan sonra çok farklı Behzat Ç yeni bölümleri izleyeceksiniz. Sakallı Sarıklı tarikatlara da gönderme yapan dizi internette özgürce yayın yapabilecek mi yakından takip ediyoruz.

Behzat Ç 3. Bölüm Ercüment

Behzat Ç. 3. Bölüm fragmanı özeti ve tüyoları ile dolu yazımızı beğendiniz mi? Bizim ise tek mutsuz olduğumuz nokta dizinin 40 dakika olması. Bir hafta beklediğimiz dizinin neredeyse günlük 5-6 dakikaya gelmesi bizleri üzüyor. En azından 1 saate çıkarılmasını kendilerine ilettik.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019