Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 2019 Tanıtım Fragmanı Rehber Bölüm Yayınlandı

25 Temmuz 2019’da yeni bölümü yayınlanacak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 2019 tanıtım fragmanı yerine rehber bölüm yayınladı. Toplam 1 saatlik rehber bölüm nereden nasıl izlenir merak ediliyor. Yıllar öncesinden fenomene dönüşmüş dizi tekrardan çekilmeye başlandı. Bu gün yayınlanan 1 saatlik Behzat Ç. rehber bölümü nereden nasıl izlenir ?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 2019 Tanıtım Fragmanı Rehber Bölüm Yayınlandı

Behzat Ç. 2019 Nereden Nasıl İzlenir Rehber Bölüm

Heyecan ile beklediğimiz yıllar öncesinden hatırladığımız ancak diğer dizilerden farkı unutmamızın mümkün olmadığı dizi Behzat Ç başlıyor. Yenilenen senaryosu ile 2019 yaz ayında tekrar çekimlerine başlanan Behzat Ç 1 saatlik rehber bölüm yayınladı. Perşembe günlerinin vazgeçilmez internet dizisi olacak Behzat Ç.’nin ilk bölümü bu hafta yayınlanacak. Takipçilerin yoğun beklentisini tatmin etmek amacı ile fragman yerine 1 saatlik rehber bölüm yayınlayan yapımcı firma Türk tarihinde bir ilke imza attı. İnternet dünyasının çok özgür ortam olduğunu bir kez daha gösterdi.

Behzat Ç. 2019 Nereden Nasıl İzlenir Rehber Bölüm

Behzat Ç Rehber Bölüm Nereden Nasıl İzlenir ?

Erdal Beşikçioğlu’nun baş rol oynadığı hatta filmini de çektiği dizi bu yıl internette yayınlanacak. Jey Sosyete, Avlu, Beren Saat’in dizisi Atiye gibi bir çok yeni proje internet kanallarında yer alacak. Behzat Ç’nin ve diğer tüm dizilerin internette izlenmesi üzülüyoruz ki ücretli. Ancak sansürsüz verilen ve HD kalitede izleme fırsatı sunan internet kanalları bu alanda tv kanallarından daha başarılı. Özellikle dizi tekrar saatlerini beklemeden size uygun saatte istediğiniz yerde izleme fırsatı sunması ile kalitesini ortaya koyuyor. Bunun için ise aylık 14,90 TL gibi çok makul bir ücrete satılan kampanyalı üyeliklerden geç kalmadan yararlanın.

Behzat Ç Rehber Bölüm Nereden Nasıl İzlenir ?

Hızla gelişen internet teknolojisi Behzat Ç. 2019-2020 sezonunu yayınlayacak. Blu Tv üzerinde proje sayısı arttıkça şuanki aylık 14,90 TL üyelik ücretine yeni üyeler için zam geleceğini düşünüyor. Bu yüzden sözleşmenizi şimdiden yapmanızda fayda var. Dizinin yeni bölümünü yine çarşamba günleri Blu TV üzerinden takip edebilirsiniz. Sezonun fragmanı konumuzun sonuna eklidir iyi seyirler diliyoruz. Behzat Ç. yeni sezon nereden çekiliyor konumuzu okudunuz mu?

Behzat Ç Blu Tv Rehber Bölüm
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019