Behzat Ç. Ezhel’in Konuk Olduğu Bölüm İzlenme Rekoru Kırdı

Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. Ezhel’in konuk olduğu bölüm izlenme rekoru kırdı. Peki Ezhel’in Behzat Ç. dizisindeki rolü neydi? Gelecek bölümlerde de yer alacak mı? Youtuber Ezhel Behzat Ç dizisinde oynadığı bölüm ile muhteşem çıkış yaptı.

Behzat Ç. Ezhel’in Konuk Olduğu Bölüm İzlenme Rekoru Kırdı

Behzat Ç. Ezhel’in Konuk Olduğu Bölüm

Son dönemlerde youtuberların atışması ile gündemde takipçi sayısını arttırmayı başaran Ezhel Behzat Ç’nin ilk bölümüne konuk oyuncu olarak katıldı. Sürpriz oyuncu ilk bölümün beklenen izlenme sayısını yüksek oranda arttırdı. Peki Türkiye’yi kasıp kavuran Ezhel kimdir biraz daha yakından tanıyalım.

Behzat Ç. Ezhel’in Konuk Olduğu Bölüm

Behzat Ç Dizisinde Oynayan Ezhel Kimdir ?

1 Temmuz 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. Gerçek Adı Ömer Sercan İpekçioğlu olan Rap şarkıcısı Ais Ezhel ilk albümünü iki yıl önce 2017 yılında çıkardı. Kendisini ünlü yapan yorumladığı şarkı türünü Anatolian Urban Core/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap olarak adlandırması ile başladı. Özellikle Youtube üzerinde diğer rap sanatçıları ile karşılıklı söyleşilerde bulunması onu bir anda ünlendirmeyi başardı.

Behzat Ç Dizisinde Oynayan Ezhel Kimdir ?

Behzat Ç Ezhel’in Oynadığı Bölüm

Ezhel’in Behzat Ç.’de oynadığı bölüm büyük ilgi gördü. Analistler izlenme sayısına en az yüzde yirmi kadar etki ettiği görüşünü savunuyor. Diğer yandan ise Ezhel’in rakip rapçileri tarafından dizi oyuncusu olması da eleştirildi. Böylece Behzat Ç.’nin çok büyük reklamı yapılmış oldu. Aynı zamanda Behzat Ç.’deki Ezhel’in rolü de kendisine takipçi kazandırdığını unutmamak gerekiyor.

Behzat Ç Ezhel’in Oynadığı Bölüm
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2019