Behzat Ç Hangi Kanalda Başladı, Konusu Ne Hangi Gün Hangi Saatte?

Behzat Ç Hangi Kanalda Başladı, Konusu Ne Hangi Gün Hangi Saatte?

İlk fragman yayınlandı meşhur Behzat Ç artık yeniden yeni kanalında yeni saatinde sevenleriyle beraber olacak altı yıl önce biten ve bittiği için çok konuşulan sevilen karakter Behzat Ç aynı başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ile sevenlerine sürpriz bir tanıtım ile merhaba dedi. Bizde dizi boyunca sizlere Behcat Ç tüyoları ve yorumlarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Behzat Ç BLU TV Kanalında sevenlerinin karşısına çıkacak.

Blu Tv den dizi nasıl izlenir? Behzat Ç ‘ yi izlemek için dijital platform BLU TV ye 14.90 lira ödeyerek üye olarak dizinin tüm bölümlerini oradan izleyebileceksiniz. Hem telefonunuzdan hemde akıllı tv nizin uygulama bölümünden BLU TV yi indirip izleyebilirsiniz.

Artık bir çok dizi BEHZAT Ç gibi tv kanallarının yerine dijital platformlarda çekilmeye başladı. TV8 in reytingler de de iyi olan dizisi JET SOSYETE de final yapacağını duyurmuş dijital platformlara geçiş yapacağını bildirmişti.

BEHZAT Ç Efsane İsmi Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

5 Ocak 1970 doğumlu olan Erdal Beşikçioğlu, İzmir de öğrenimini görmüş ve devlet konservatuarında tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. Bizler Erdal Beşikçioğlu nu Behzat Ç karakteri ile tanıdık ve sevdik. Erdal Beşikçioğlunun 2 çocuğu var Ankara polis dizisi Behzat Ç karakterine de çok yakışan Erdal Beşikçioğlu nu BARDA filmin de de izlemiş ve beğenmiştik.

BEHZAT Ç Yeni Sezon tüyoları ve yorumları

bilgiler geldikçe ekleyeceğiz.

Behzat Ç Hangi Kanalda Başladı, Konusu Ne Hangi Gün Hangi Saatte? Yeni Tanıtım Filmi;

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019