Behzat Ç. Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Behzat Ç. Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Bir İdol haline gelmiş Behzat Ç. isimli dizi 2019 yılında tekrar yayınlanıyor. Peki dizinin yayın saatini kaçıranlar için Behzat Ç tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor ? 6 Yıl sonra tekrar yayınlanacak olan dizi Blu Tv üzerinden yayınlanacak. Bu durumda Akıllı TV yada Bilgisayar üzerinden izlenebileceğini sizlere üzülerek aktarıyorum. Tv ekranlarında ise Star Tv Behzat Ç tekrarı yayınlanması konusunda bir görüşme yapılıyor. Bu durum henüz netlik kazanmış değil. Durumun takipçisi olarak sizlere TV tekrar gün ve saatlerini bildireceğiz.

Erdal Beşikçioğlu 6 yıl aradan sonra tekrar dizi çekimlerinin başlayacağını duyurmuştu. Dizi ekibi arasında ise eski oyuncuları toplandı. 1977 Doğumlu Canan Ergüder Ece yine aynı aynı karakteri Esra Savcıyı canlandırırken , Ege Aydan ise dizinin Şevket karakterini canlandıracak. Kast çalışmasından kulislere gelen sürpriz isimlerin yer alacağı dizinin Arka Sokaklar gibi uzun yıllar tv ekranlarında kalacak bir formatta olması bekleniyor.

Behzat Ç Blu Tv Nasıl İzlerim ?

Gelişen teknoloji ile TV kanallarının yapımcılar ile anlaşamaması üzerine diziler bir bir internet dizisi olmaya başladı. En güzel yanı ise yayın saati olsa bile kaçırdığınız dizi tekrarını istediğiniz gün ve saatte izleyebilecek olmanız. Bunun yanında dez avantajı ise izlemek için para ödemeniz gerektiğidir. Her perşembe günü yeni bölümünün yayınlanması beklenen Behzat Ç dizisinin tekrar bölümlerini ise dilediğiniz gün ve saatte Blu Tv üzerinden izleyebileceksiniz.

Behzat Ç Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Star Tv’nin fenomen dizisi olan Behzat Ç şuan için sadece Blu Tv üzerinden yayın yapacak. Behzat Ç tekrarı Star Tv hangi gün ve saatte vereceği henüz belli değil. Diziye ait ilk fragmanı ise buradan izleyebilirsiniz.

Behzat Ç Fragmanda Çalan Şarkı Sözleri;

Bir anadan dünyaya gelen yolcu
Görünce dünyayı gönül verdin mi
Kimi büyük kimi böcek kimi kurt
Merak edip hiç birini sordun mu

İnsan ölür ama ruhu ölmez
Bunca mahlukat var hiç biri gülmez
Cehennem azabı zordur çekilmez
Azap çeken hayvanları gördün mü

İnsandan doğanlar insan olurlar
Hayvandan doğanlar hayvan olurlar
Hepisi de bu dünyaya gelirler
Ana haktır sen bu sırra erdin mi

Vade tekmil olup ömür dolmadan
Emanetçi emanetin almadan
Ömrünün bağının gülü solmadan
Varıp bir canana ikrar verdin mi

Garip bülbül gibi feryad ederiz
Cehalet elinde küsmü kederiz
Hep yolcuyuz böyle gelir gideriz
Dünya senin vatanın mı yurdun mu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019