Behzat Ç yeni sezon 1. bölüm çekimlerinden set görüntüleri..

Behzat Ç yeni sezon 1. bölüm çekimlerinden set görüntüleri..

Geride bıraktığımız dönemlerde Türkiye’de reyting rekorları kıran  Behzat Ç. dizisi çekimleri başladı yeni sezon 1.  bölüm çok yakında yayınlanacak. 6 yıl aradan sonra tekrar çekimlerine başlanan Behzat Ç. Dizisi izleyiciler ile buluşmasına az kaldı.  Behzat Ç. Dizisinin Yeni Sezonundan İlk Görüntüler!

Behzat Ç. Yeni Sezon 1. bölüm çekim görüntüleri Ekranlarda yayınlandığı dönemde ve dizinin bitmesinden sonra Türkiye’de en çok izlenen diziler arasına giren Behzat Ç. dizisi tekrardan izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Behzat Ç dizisi nereden nasıl izlenir : Behzat Ç. dizisini İnternet kanalı olan BlueTV den izleyebilirsiniz. Behzat Ç.’nin Twitter hesabı üzerinden paylaştığı “Geliyoz La”sözü ile paylaşılan videoda yeni bölüm çekimlerinden görüntülere yer verildi. Görüntülerde Behzat Ç.  Erdal Beşikçioğlu’nun sürekli  gittiği Sokakbaşı Meyhanesi’nde bulunduğu görülüyor..

Behzat Ç. Dizi Oyuncu Kadrosu:Dizinin ilk sezonunda başrollerinin Nejat İşler, İnanç Konukçu,  Güven Kıraç,Berkan Şal, Eray Eserol ve Ayça Eren’ in paylaştığı dizide yeni sezonda da aynı kadro olacak.  Behzat Ç  Ercüment Çözer karakterinin Nejat İşler tarafından canlandırılacağı söyleniyor. Dizide esli sezonda olduğu gibi yine İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba karakterlerini canlandıracak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019