Behzat Ç Yeniden Başlıyor Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir zamanların fenomen dizisi Behzat Ç severler için yeni bir müjde vermek istiyorum. Bu gün dizinin yapımcısından çok güzel bir twit gördüm. Behzat Ç yi unutulmaz yapan dizinin senaristi Emrah Serbes yaptığı açıklama ile Erdal Beşikçioğlundan yeni dizi bekleyenleri mutlu etti.

Behzat Ç. dizisinin senaristi Emrah Serbes 31 Ağustos günü Arefe de verdiği müjde ile Behzat Ç dizisini yeniden kaleme aldığını ve yeni sezonda yayınlanacağına dair güzel bir haberi paylaştı. Bildiğiniz üzere bir süre ekranda kalan Behzat Ç oldukça ilgi görmüş hatta dizinin son bölümlerine Hazal Kaya da konuk oyuncu olarak girmişti.

Behzat Ç. dizisinin senaristi Emrah Serbesin gönderdiği twitte dizinin ne kadar çok bölümünün yazıldığı görselden anlaşılıyor. İşte merak edenler için Behzat Ç yi özleyip de yeniden başlayacak mı, Behzat ç hangi kanalda yeniden başlıyor, 2017-2018 de Behzat Ç ne zaman hangi kanalda sorularının çok sorulacağını düşünüyoruz.

Behzat Ç.’ ile ilgili dizinin yaratıcısından resmi bir açıklama geldi. Senarist Emrah Serbes, Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafa, “Behzat Ç. için yüreğiminde ve zihnimde ne varsa çalışıyorum, bana sormayın artık, gün gelir gerekli açıklama yapılır” notunu yazdı. İşte O atılan twit:

Behzat Ç Yeniden Başlıyor Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?: Geçtiğimiz yıllarda Star tv de ekrana gelen dizi bu sezon hangi kanalda şimdilik belli değil ama yeniden star tv de olması büyük bir ihtimal olarak görülüyor. Behzat Ç Yeni Sezonda Ne Zaman Yayınlanacak?: Kesin tarih olmamakla birlikte dizi Kasım 2017 veya yeni sezon devre arası Ocak 2018 de ekrana gelebilir..

Sizce Behzat Ç Yeniden Başlamalı mi? Başlarsa izlenir mi? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı belirtin..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Behzat Ç Yeniden Başlıyor Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak? (3 Yorum)

  1. İzlenir haliyle tv lerde sıkıcı dizilerdeki çok ç ye ihtiyaç vsr gibi ama ekip değişme meli değişir de tutmaya bilir

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017