Belgin Alptekin Kimdir? Komşular Dizisi Canan Bilgileri Resimleri İnstagramı

Belgin Alptekin Kimdir? Komşular Dizisi Canan Bilgileri Resimleri İnstagramı Hakkında detaylı bilgiler:

Fox tv de 6 kasım 2017 pazartesi başlayan Komşular Dizisinde Canan karakteri Kimdir? Canan rolü oynayan güzel oyuncunun Gerçek Adı Bilgileri Resimleri İnstagram adresini burada sizlerle paylaşacağız. Komşular Dizisi Canan rolünde izlediğimiz güzel oyuncunun gerçek adı Belgin Alptekin‘dir.

Oldukça başarılı bir oyunculuk kariyeri olan ve bir çok dizide rol almış olan Komşular Dizisi Canan rolü ile son dizisinde yine başarılı bir oyunculuk sergileyen oyuncu hakkında kısa bilgiler vereceğiz bu içerikte. Belgin Alptekin Kimdir hemen bilgilerini verelim sizlere. Belgin Alptekin bir çok dizi film ve reklamda oynamış bir oyuncudur. Coca Cola ve Hobby dondurma reklamlarında dikkat çeken oyunculuk sergilemiştir.

Komşular isimli günlük dizide Canan rolünü oynayan güzel oyuncu Belgin Alptekin aslında günlük dizilere yabancı birisi değildir. Daha önce de yine fox tv ekranlarında yayınlanan ve ömrü biraz kısa olan Aşkın bedeli isimli dizide Şimal karakterini canlandırmıştır. O diziye bakanlar Şimal olarak hatırlasa da Komşular dizisinde Canan olarak karşımıza gelen Belgin Alptekin güzelliği ve başarılı rolü ile dikkatleri üzerine çekecektir.

Komşular Dizisi Canan Belgin Alptekin kimdir, 1988 yılında Erzurumda doğmuş olan güzel oyuncumuz Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde okumuştur. Burada Sahne Sanatları Oyunculuk Sanat Dalı bölümünde eğitimler alarak oyunculuk ve tiyatro üzerine birikim sağlamıştır. Reklamlar ve AŞKIN BEDELİ İSİMLİ DİZİ İLE YÜKSELİĞİNİ SÜRDÜRMÜŞ SON OLARAK fOX TV DE BAŞLAYAN Komşular Dizisi Canan rolü karakteri ile kariyerine devam etmektedir.

Bunu Görmelisin!  Yüzleşme Dizisi Ayşegül Kimdir? Gülsim Ali Hakkında Bilgiler

Komşular Dizisi Canan instagram hesabı: https://www.instagram.com/belginalptekin/?hl=tr Sizde yorum ve görüşlerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2017