Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz Videosu Yarışmacıları Kim ne Kazandı?

Hafta sonu kaldığı yerden bomba gibi devam eden Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz cumartesi ve pazar günleri kanal D ekranlarında hayat bulmaya devam ediyor. Sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı, sevilen yarışma programı 29 ve 30 temmuz 2017 tarihlerinde kaldığı yerden yeni yarışmacıları ile devam ediyor.

“Ben Bilmem Eşim Bilir” in hafta sonu 29 ve 30 temmuz 2017 günleri ekrana gelecek olan bölümlerinde çiftler son model arabayı kazanmak için kıyasıya yarışacak! Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz yarışmacıları kimler diye merak edenler varsa hemen cevap verelim onlar için.

Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz Yarışmacıları Kimler: Şenel eşi Ferdi ile kuruyemişçi de nasıl tanıştığını açıklayacak. Can ve Merve ise dudak okuma yarışmasında ortalığı kırıp geçirecekler. Semiha hanım ise kibar eşi ile gülme krizine sokacak izleyenleri. Tuğçe ve Zorbey ise Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz günleri yarışmaya renk katacak. Aslı ise eşinin kolu çıkınca ne yapacağını şaşırdı kaldı.

 Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz Videosu Yarışmacıları sizlere kahkaha dolu bir program vadediyor. Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz günlerinde Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Videolarımız ve yarışmacı videoları güncellenecektir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 29-30 Temmuz Videosu Yarışmacıları Kim ne Kazandı? (2 Yorum)

  1. Sevgili gelinler..PARA ičin herşeyi yapmayın..evlilik kurumu özel..dir mahremiyetiniz..herkesin karşısında ..yarın çocuģunuza ..saygı. öğretmeye kalktığınızda ..size diyecek..sizde čok sımarıkmışınız..dicek..benden söylemesi..Kendi düşen Ağlamaz

  2. Ahh aah bekarlık sultanlık tı eskiden kıyamam size..tabii gečinmek zor..gečen sene 150tl günlük işči aradık..bahčede çalışmak için..maalesef bulamadık 150 tl beģenmiyorlar..tabi..ananne dede var..daha o nesil tükeniyor artık..haberiniz olsun..gençler

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2017