Ana sayfa Yarışma Haberleri Ben Şarkı Söylersem Yarışma Başvurusu Katılım Formu ve Şartları (Trt1)

Ben Şarkı Söylersem Yarışma Başvurusu Katılım Formu ve Şartları (Trt1)

21
1

Ben Şarkı Söylersem Yarışma Başvurusu Katılım Formu ve Şartları (Trt1)… Sosyal medya üzerinden İnstagram’da ilk şarkı yarışması akımını başlatan Duygu Atakan bu önemli projesinin TRT Müzik ekranlarında devam ettirmeye başlıyor. Demet Akalın’da onun programını sosyal medya hesabından duyurdu.

Ben Şarkımı Söylersem Duygu Atakan’ın sunuculuğu yapacağı yarışma TRT Müzik ekranlarında yayınlanacak artık. Sunucu olan Duygu Atakan Kimdir? Duygu Atakan Karnaval Medya Radyoları Müzik Direktörü ve Süper FM’de radyo programı yapmaya devam ediyor. Trt Müzik ekranlarında yayınlanacak olanBen Şarkımı Söylersem proje sahibi. 5 yıldır İnstagram’da yapılan bu ses yarışması artık ekranlara taşınıyor.

Sosyal medya üzerinden verilen etiketle sevdiğin yarışmacıların en sevdiğin şarkılarını paylaşacaksın.  O haftanın şarkıcısı seçilen ünlü isim şarkısını paylaşan isimlerden 5ini seçecek. Eğer bu 5 isimden biri olursan canlı yayında o şarkıcı ile karşılıklı şarkı söyleyeceksin. Eğer şarkıyı söyleyen en iyi 5 sesten birincisi sen olursan şarkıcı ile düet yapma şansı yakalayacaksın. Böyle şans kolay kolay ayağına gelmez. Ünlü isimlerle düet yapma imkanı sosyal medya üzerinden paylaşacağın şarkılarla başlayacak.

Ben Şarkımı Söylersem yarışması TRT Müzik ekranlarında izleyiciyle bulaşacak. Yarışmaya başvuru şartı nasıl?Bir başvuru formu doldurmaya gerek yok. Çünkü instagram üzerinden yapılacak. Yarışmaya başvurular kendi instagram hesabınızdan #benşarkısöylersem #trtmüzik #duyguatakancom etiketleriyle sevdiğiniz şarkıları paylaşarak yapılacak. Bir çok ünlü isim de bu projeyi destekleyerek sosyal medya hesabından fragmanı paylaştı bile.

İnstagram yukarıdaki etiketlerle şarkıları paylaşacaksınız. Gerisi o haftanın ünlüsünün sizi seçmesine kalacak. Bakalım kimlerin şansı açık olacak. Kimler bu şarkı yarışması ile kendini tanıtacak? Siz bu yarışma hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumları yazabilirsiniz.

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 YORUM

  1. Ben şarkı söylersem TRT müzik Kanalı’nda ben de olmak istiyorum benim seçtiğim şarkı var Kerim tekinden karbeyazdır ölüm barış akarsu dan Islak Islak iki Şarkıyı ezbere biliyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here