Ben Söyleyince Deli Diyorlar Sen Anlat Karadeniz Çarşamba Günü Bu Dizi Tutar mı?

Tutmaz tutmaz demeyin, bu dizi başka dizi bu dizi Karadeniz dizisi ve şiddet gören kadınları anlatıyor. Bu kadar kadının şiddet gördüğü ülkemizde bu dizi tutar mı tutmaz mı? Çarşamba gününe böyle iddialı bir dizi konur mu? Ben Söyleyince Deli Diyorlar Sen söyle Karadeniz, Çarşamba Günü Diriliş varken Sen Anlat Karadeniz dizisi Tutar mı?, neden bu zorlama, niçin böylesine güzel düşüncelerle izlemek istediğimiz bir diziyi günün, haftanın, ayın ve hatta son 3 yılın en iyi dizisi ile çakıştırıp izleyiciyi üzüyorsunuz?

Diğer günler çuvala mı girdi? Çarşambadan başka gün bulamadınız mi? Sen Anlat Karadeniz böyle dizi bu güne konur mu? Dirilişin karşısında reytinglerde erimesine göz mü yumacağız, Sen söyle Karadeniz Ben Söyleyince Deli Diyorlar çarşambaya yeni dizi koyan kanallar hangi diziden verim alabildiler, herkesin sevip saydığı merakla beklediği bu diziyi Dirilişin karşısına rakip diye koymak doğru mu hiç?

Başlamadan yazık edildi diyorum ben. Tüm hevesimiz diziye dair beklentimiz başlamadan söndürüldü. Neden Cumartesi olmadı ben ona şaşırıyorum, Bahtiyar Ölmez zaten ölmüş, Ben Söyleyince Deli Diyorlar sen söyle Bahtiyar kaç bölümlük ömrün kaldı? Sen Anlat Karadeniz Cumartesi günü daha başarılı olmaz mıydın? Hadi diyelim ki diğer günlerin dolu ve vazgeçemeyeceğin diziler var ama cumartesi olabilirdi, kesinlikle daha çok izlenirdin Karadeniz dizisi.

Neyse hakkında hayırlısı ama dizi başladıktan bir süre sonra Sen Anlat Karadeniz bitecek mi neden izlenmedi, Sen Anlat Karadeniz var mı yok mu bitiyor mu, Sen Anlat Karadeniz neden yayınlanmıyor ne zaman yayınlanacak Sen Anlat Karadeniz erken final mi yapacak gibi sorulara şimdiden hazır ol. Diriliş Ertuğrulun rakibi oluyorsun çünkü Sen Anlat Karadeniz..

Konusu Nedir Sen Anlat Karadenizin? Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’in hikayesine yer veriliyor Sen Anlat Karadenizde.. Ayrıca Nefesi onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir‘in imkansız aşkının anlatıldığı “Sen Anlat Karadeniz”in yayın tarihi belli oldu. Dizi yayına 24 Ocak Çarşamba günü girecek.

Sen Anlat Karadeniz çarşamba reyting alabilir mi izlenir mi tartışılır ama denemek istedi sanırım Atv, umarım kısa sürede yazık etmez diziye. Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosu da oldukça zengin. Sen Anlat Karadeniz baş rollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Sen Anlat Karadeniz 24 Ocak 2018 Çarşamba akşamı Atv de ekrana gelecek.

https://www.youtube.com/watch?v=atFigBrZGwE

Sizce Sen Anlat Karadeniz dizisi izlenecek mi? Diriliş karşısında şansı var mı? Reytingleri nasıl çıkar? Sen Anlat Karadeniz hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Dizi Başladıktan Sonra: Yukarıdaki sözleri yedirdi adeta dizi bize. İlk hafta rekor bir başlangıç yapan Sen Anlat Karadeniz 2. Haftada resmen çıldırdı ve 16 reytinge ulaşarak Dirilişin tahtını ele geçirdi. İlk kez bir dizi 3 yıldır Dirilişi yerinden etti. İlk kez bir dizi çarşamba günü bu kadar reyting alabildi. En Son 7 Şubatta yayınlanan Sen Anlat Kara deniz hakikaten güzel dizi olmuş ben çok beğendim. Sizde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

YORUMLAR

  1. Diriliş ertuğrulu ikiye katladı sen ne diyorsun ne zirvaliyosun?

  2. Bu diziyi kaldırmayın başka dizilerde bakin bu dizi bence cok guzel anlamli

  3. Evet çok beğendim sonunda kadınların hakkını savunan bir adam çıktı ve şimdi filmi bitirmek istiyorlar

  4. Kalkması gereken bu dizi degil sşz Baska dizileri göz önünde bulundurun

  5. Bu dizi yadiklarimi uzaktangorup aci cekmene neden oldu..bir erkek bunu kadinina yapiyorsa o erkwktw cidi psikolojik araatirma yapilmasi gerwkir..ki bu erkekler psikolojik yonlendiridiginde gran tuvalet gelirlre ve kendinden emin konusurlar..ben her kareyi yasamis biru okarak aglayarak izledim..malesef adli yardi yasadidiklarimiz aldigimiz rPorlar mmLesehf duyarli degil..adli surecin bj kadar duarsiz olmSina lanet ediyorum..ben bir kadinim ve 2 cocuk Nnesiyim..umarim sayenizde biz kDinlarin sesini duyuyursunus.ben ben bir anneyim..9 aydir bu adil olmYan her turlu haksizlici hala yasiyorum bagazim sikildinefesim cok kererukendi..sesimiz oluzunuz insallah..ama bu hukuka hicbirssy islemiyor

  6. Bu dizi başlamadan hastası oldum:-) Baksanıza burnum akyor, boğazm tutuldu:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.