Beni Affet 1198. Bölüm Özeti 5 Haziran Pazartesi

Sevilen ve en çok izlenen günlük dizilerden biri olan Star tv ekranlarının yıllanmış şarap gibi olan dizisi Beni Affet 1198. Bölüm Özeti 5 Haziran Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yaman, Melis’in tüm yalvarmalarına rağmen onu güvenlik güçlerine teslim etmeye karar vermiştir.

Feride, Cüneyt’ten duyduklarına önce inanamasa da Yaman’ın kendisini korumak yerine, Melis’i koruduğunu düşünmekte ve bu doğrultuda bir karar alır. Banu ise Ahmet’i de yanına almış Feride’nin yokluğunda şirketi nasıl elde edebilir ve ele geçirebilirim diye dertlenmiş ve bunun için elinden geleni yapmıştır. Sizce başarılı olacak mı?

Ateş’in oğlu olduğuna inanan Sevgi, Galip’le sert bir yüzleşme yaşar. Gerçeği kesin olarak öğrenmek için Dna testi yaptırırlar ve bütün aile merak içinde çıkacak sonucu bekler. Mahir, Alper’den duydukları nedeniyle şok olur ve soluğu Ceylan’ın karşısında alır. Kader ise Mahir’in yaptıklarını görüp allak bullak olur.

Cüneytin söyledikleri Feride’nin dünyasındaki her şeyi allak bullak etmiştir. Feride Cüneyt’in kendisi için yaptıklarına oldukça kızmış ve öfkeyle ona ağzına geleni söylemiştir.

Feride Cüneyte iyi davranmasa da ona Cüneyt’in anlatacakları hayatını belkide değiştirecek kadar önemlidir.  Ancak Feride olayların iç yönünü bilmediği için habersizdir. Yaman ise Melis’a baskı kurup ondan öğrendiklerinden sonra hiç beklenmedik şekilde zor duruma düşecektir. Filiz ise Osman’a gizlice ilaç içirmiş olan Oğuz ile buluşmaya giderken Osmanların arkasına düşüp kendini takipte olduklarından habersizdir.

Sevilen dizimiz Beni Affet 1198. Bölüm Özeti 5 Haziran Pazartesi günü star tv deki genel özetin ve tüyoların devamı şu şekildedir: Murat’ın hakiki babasının ölmediği ve yaşadığına dair büyük şüpheleri olması sebebiyle Osman oldukça zor durumda kalır. Sevgi’nin şüpheleri de iyiden iyiye artmıştır. Çünkü Ateş’in kendi oğlu olduğundan şüphelenmektedir.

Bu duruma Şahin ve Bahar oldukça temkinli yaklaşır. Ancak Şahin, Sevgi’nin tüm gerçekleri ortaya çıkarmak için uğraşmasına ve yaptığı tüm planlara eşlik eder. Mahir’in mapushaneye giderek Alper’le görüşeceğini öğrenen Ceylan ise panik yapmıştır. Önce Ceylan’la kavga eden Neriman, Ceylan’ın bu çaresiz kalışını fark edip yeni bir plan yapar. Dizimizin Beni Affet 1198. Bölüm Özeti 5 Haziran Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

Beni Affet 1199. Bölüm Özeti 6 Haziran Salı günü kaldığı yerden star tv ekranlarında devam edecek. Lütfen dizimizle ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

YORUMLAR

  1. Bu kahramanlarla yeni dizi yaparmisiniz beni affet gibi

  2. beni affeti sıfırdan yaratın bana izleyicilere yheni yüzler verin buda esaretim sensin kadrosuyla oluuuur gaye turgut evinde o dizide olur yanlız mehmet hayri koç patneri esengül aypek olsunn eski rolleriyle
    beni affeti bu sezon finali haftasında beyenmediimmm daha iyi ola bilirdii bana yeni dizi sunun izleyici olarak kemal dizide adı çok geçiyor neden kemali aylardır anmıyorsunuz da son 2 aydır anılıyorrr

  3. esaretim sensin oyuncu kadrosuyla esengül aypek patneri mehmet hayri koç la eski rolleriyle emiir haznedaroglu simay gaye turguy evin de aganın kız kardeşi olur

    1. Bahar in kemal olmadan yasamasi yok kemal olmadan kiz degisti

  4. yokya unutma beni biteli 2 yıl oldu yok ama yeni dizi olsunnnnbeni affet 17 00 da yeni dizi fox ta15 00 da olsa olurrrr

  5. cevapınızı bekliyorum unutma beni 2018 devam edecekmi baska kanalda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.