Beni Affet 1199.-1202. Bölüm Özeti Tüyoları (6-9 Haziran)

Sevilerek izlenen ve her bölümüyle ilgi gören star tv ekranlarının beğenilen günlük dizisi Beni Affet 1199.-1202. Bölüm Özeti Tüyoları (6-9 Haziran) günlerinde kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümleri yeni haftada bakalım nasıl bir sezon finaline doğru yaklaşıyoruz izleyip göreceğiz.

Yaman, Melis’in tüm yalvarmalarına rağmen onu güvenlik güçlerine teslim etmeye karar vermiştir. Feride, Cüneyt’ten duyduklarına önce inanamasa da Yaman’ın kendisini korumak yerine, Melis’i koruduğunu düşünmekte ve bu doğrultuda bir karar alır. Banu ise Ahmet’i de yanına almış Feride’nin yokluğunda şirketi nasıl elde edebilir ve ele geçirebilirim diye dertlenmiş ve bunun için elinden geleni yapmıştır. Sizce başarılı olacak mı?

Ateş’in oğlu olduğu konusunda kesin karara varan ve buna inanan Sevgi, Galip’le çok sert bir şekilde konuşur ve aralarında derin bir yüzleşme yaşanır. Gerçekleri kesin olarak öğrenebilmek için Dna testi yaptırarak kesin sonuca ulaşmak isterler ve bunu yaparlar. Tüm aile merak içinde Dna dan çıkacak sonucu beklerler. Mahir ise Alper’den öğrendikleri nedeniyle şok olmuştur ve vakit kaybetmeden soluğu Ceylan’ın yanında alır. Kader ise Mahir’in neler yaptığını görüp allak bullak olmuştur.

 

BU TÜYOLAR BU SEZON SON TÜYOLAR ARKADAŞLAR. ARTIK SEZON FİNALİNE 2 HAFTA KALDIĞI İÇİN TÜYO VERMEYECEĞİM, BİR SONRAKİ SEZON TÜYOLARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Sevgi’nin evladını arama yolculuğu nihayetinde sona ermektedir. Galip’in köşeye sıkışması, her şeyin de meydana dökülmesine neden olur. Ateş Sevgi’nin oğludur ve geriye artık sadece, anne ve oğulun, bir aileni bütün olarak yeniden bir araya gelmesi kalmıştır. Her iki tarafta heyecanla bu buluşmaya hazırlanmaktadır. Kader, Bahar, Şahin ve Sevgi, yıllardır kayıp kardeşlerini kollarının arasına almak için gün kollamaktadırlar. Sevgi’nin ağzından dökülen “oğlum” sözleri, Ateş’in dudaklarından dökülen “annem” sözleri hepimizi duygulandıracaktır.

Öte yandan Mahir’in Ceylan’la olan imtihanı devam etmektedir, ondan kurtulmak için her şeyi yapmaya çalışır Mahir, çünkü Kader’in evlilik macerası giderek hızlanmaktadır. Öte yandan Ceylan’ın durmaya niyeti yoktur, Yiğit’e yapacağı teklif nedir?

Feride’yi dışarı çıkartmaya çalışırken Yaman’ın karşılaştığı zorluklar bir tane değildir. Cüneyt’in bu işin içinde olması, oyun oynaması da sıkıcıdır. Yaman bunlara rağmen, sevdiği kadını korumak için, kardeşini bile polise teslim etmekte geri durmazken Feride’yse Yaman’a olan bitenleri bilmeden, Cüneyt’in dolduruşları yüzünden kızgındır. Yaman kardeşini her şeye rağmen teslim eder ama Feride ortada yoktur.

Feride’nin çekip gitmesi Yaman’ı çok üzer, çünkü Feride’nin içeride olması durumunu kullanan Banu şirketi ele geçirme derdindedir. Yaman Feride’yi bulur ve ikili konuşurlar. Yaman’ın söyleyecekleri Feride’nin kalbini ısıtacak, iki sevgili kavuşacaktırlar, peki şirket elden gidecek midir? Yetişebilecek midirler? Banu’nun suyunun ısındığını düşünen Yaman ve Feride, Nazire’den duyduklarıyla harekete geçerler..

Öte yandan “Murat’ın” babasının kim olduğuna dair kuşkuları artmaktadır. Önceden öldü demiş olmasına rağmen annesinin bir şeyler dönmektedir. Bunu ortaya çıkartmak için oynayacağı oyun, her şeyin allak bullak olmasına neden olacak bir maceranın da yolunu açacaktır. Murat Osman’ın oğludur ve bu gerçek ortaya çıkmak üzeredir..

Dizimizin detaylı tüyoları birazdan eklenecektir. Beni Affet 1199.-1202. Bölüm Özeti Tüyoları (6-9 Haziran) tarihleri arasındaki tüm gelişmeler ve sezon finali öncesinde yaşanacakları ve tüyoları sizlerle paylaşacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

YORUMLAR

  1. Yaman ve feride mutlu olsular yigit ve kader murat ve silada mutlu olsunar filiz ceylan mahir neriman banu ciksinar yeni sezonda olmasinar diside diziye renk veren ates ve gullum de evlensiner

  2. Hani ceylan cikiyoduya iyi bisey becerdiniz atesin kimligi beli oldu filiz pisligi banu pisligi gidiyoduya onari gormek sinirimi bozuyo dizide

  3. ne saçma yaman cüneyitten daha iyi en azından daha dürüst senaryoyla oynamayın senaristler 2 sene daha uzatırsanız yamandan 2 çocuk demek feridenin oglu olsun cüneyit bu aşkı kıskansın feride yamanla mutlu ay mutlu oldum kaderin yigitten çocugu olsun mahirden deyil sakın mahirden olamaz kaderin yüzü gülsün sevdigi adamdan çocuk sahibi olmak o çocuk mahirden olamaz mahirin çocugu olmuyor unutmayın senaristler senaryoyu siz yazdınız ama kaderin olabilir ay feride mutlu cüneyit çatlasın bebeyi erkek olsun annelerin kalbi temizdir onlar taşıyor yusuf diziden çıkacaksa baharda güzel ya yeni oyuncular gelecek ha mehmet hayri koç ve esengül aypek aynı dizide başrol olsun güçlü zengin zeki bir aga aga aga aga aga aga

  4. Ceylan da kapiya atildi ooooh oldu neriman cezasizmi kalacak benu ayni sekilde sirkedi alamiyacak feride tum hizinan cikacak nezareten boriste bani ciksir artik iyi gidiyo dizi eminimki galip dna sonucunu degistirdi

  5. Devam etsin cüneyit feride tekrar biraraya gelsin çocuk cüneyittenmi olsun

  6. Serkan beceren 18 yaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.