Beni Affet 12-13-14-15-16 Mart Tüyoları 1338.-1342. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Star tv ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden birisi olan Beni Affet 12-13-14-15-16 Mart Tüyoları 1338.-1342. Bölüm Özeti Neler Olacak? neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Yaman yeni öğrendiği gerçekler karşısında neler yapacak, Feride ile Cansunun nasıl kararlar vereceği merak konusu olurken Cüneyt artık adımlar beklemektedir Ferideden. İşte Beni Affet 1339.-1340.-1341.-1342.bölüm Tüyoları:

Yaman, Güzel’in kız kardeşi olduğunu öğrendikten sonra, onun Murat’ın yüzünden kaçırıldığını gerçeğiyle yüzleşmiştir. Yaman ve Murat’ın karşı karşıya gelmesi demek, Kozan’larla Turan’ların da karşı karşıya gelmesi demektir. Yaman Güzel’i bulmak için elinden geleni yapar ve sonunda kız kardeşine kavuşur. İki kardeşin karşılaşması duygusal anlar yaşanmasına neden olurken, Murat içinde korku dolu zamanların başlangıcıdır.

Güzel’in ailesinden, olan bitenlerden haberi yoktur, kendisi birkaç gün boyunca aç ve susuz kaldığı için sağlığı yerinde değildir. Doktorlar Güzel’e olan bitenleri yavaş yavaş anlatmaları gerektiğini salık vermiştir. Cansu’nun hain planları vardır bu durumla ilgili. Öte yandan Murat’ın tek bir derdi vardır, o da “Yaman” anlatmadan her şeyi kendisi anlatmak istemektedir. Yaman’ın kendisini kötüleyeceğini düşünen Murat ve Güzel’in yüzleşmesi iki aşığın hayatlarının da değişmesine neden olacaktır.

Bütün bu olan bitenler, yüzleşmeler ve kavgaların ortasında iki aile karşı karşıya gelirler sık sık. Murat’ın perişanlığını anlayan, ona en büyük desteği veren Kader’dir. İkili bu “dönemde” birbirleriyle daha çok konuşacak, daha çok yakınlaşacaktır. Yaman bu olan bitenin ortasında, sevdiği kadın Feride’den destek alırken, Cansu’yu da göz hapsinde tutmaya devam edecektir.

Nazan’ın “pis” planlarının sonunun geleceği yoktur. Zeynep’i kendi yanına çekmek için anlattıkları herkesi şok ederken, Zeynep bu olan bitene inanır. Annesini haklı bulur ve bir anda Sevgi’yi karşısına alır. Nazan’ın Sevgi’yi ve onun ailesini paramparça edecek bu hamlesi meyvesini verir.

Ateş ve Zeynep’in arasının açılıyor olması, iki aileyi birbirlerinden daha da uzaklara sürükler. Nazan’ın dolduruşları, Pınar’ın verdiği gazlar, Zeynep’i Ateşe’e karşı karşıya bırakır. Sevdiği iki insanın arasında kalan Ateş’i zor günler beklerken, Zeynep’in Nazan’a inanmasına bozulan Sevgi, kendini nasıl toparlayacağını bilememektedir.

Beni Affet 12-13-14-15-16 Mart Tüyoları yani Beni Affet 1339.-1340.-1341.-1342.bölüm Tüyoları hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 12-13-14-15-16 Mart Tüyoları 1338.-1342. Bölüm Özeti Neler Olacak? (11 Yorum)

  1. gereksiz sevgiyi anlıyorum nazan diziden çıkacak feride hamile galiba çok sevindim sonuçta bayıldı güzel murattan ayrılmalı nasıl murat mahir e yaman abimle ferideyi benlede güzeli ayıracak diyor abisinin suçunu görmüyor yaman a çamur atıyor ADİL OLALIM CÜNEYT İN YAPTIKLARINI UNUTALIM AMA FERİDEYİ KAZANMAK İÇİN ESKİ KARISININ KOCASINA KOYNUNA BİRİNİ SOKUYOR VE HASTALIGINA SIGINIYOR NİYE BİRŞEYLER UNUTMUYOR BU NASIL HASTA OCAK AYINDAN BUYANA BİRŞEYLER UNUTMUYOR CÜNEYİT E TEK BİR KONUDA HAK VERİYORUM SEDAT IN YANINA GİTTİ O KADAR SONRA BOŞADI AMA FERİDE NİN HAMİLE OLDUGUNU ÖGRENİNCE YÜZÜNÜN HALİNİ MERAK EDİYORUM BU HABERİ CÜNEYT YAMAN FERİDE 3 Ü BİR ARADAYKEN ÖGRENMEİ

  2. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Beni Affet Dizisin Bu Günkü Bölümü Üzüçü Oldu Feride’nin Kecmişinin Kederleri Açiları Bir Türlü Ondan Uzaklaşmır Yamenle Xoşbextliyi Bulamayaçak Feride’nin Yamene Söylediyi Üzüçü Ablamla Bizim Bir Kecmişimiz Olub Bu Kecmiş Bizi Düşmen Bele Yapdı İnsanların Kecmişinde İyi Ve Kötü Xatireler Her Zaman Olup Feride Yamene Kol Kanad Oldu Ablanı Buraxma Zaten Yamen Ablasın Buraxmaz Yamen Feride’nin Kecmişinde Ablasıynan Olanları Eşitdikde Ablasına Daha Yaxlaşır Yamenin Ablasına Söylediyi Sözler Abla Seni Buraxamaram Deyir Abiler Baba Yarısı Her Zaman Ablalara Kol Kanad Ve Koruyuçudular Allah Abileri Üstümüzden Eksik Etmesin Amin Filimin Kederi Cox Aşkı Az Sadeçe Bu Aşklar Aff Ede Bağlı Her Kes Sefleri Aff Etse Cox Kötü Olar Çünkü Her Kes Şefe Doğru Gedeçek Çünkü Karşımızda Aff Etmek Var

  3. Feride ve yamanın çocukları olsun ve artık Cansu asiye ve Cüneyt çıksınlar. Ferideyi cuneyt’e döndürerek midemizi bulandırmaya iğrenç bir hal alır.

Eklenme Tarihi: 10 Mart 2018