Beni Affet 1219. 1220. Bölüm Özeti Tüyoları 26- 27 Eylül

Beni Affet 1219. 1220. Bölüm Özeti Tüyoları 26- 27 Eylül… Beni Affet dizisi 1219. bölümde Feride ve Yaman birlikte doktora giderler ve Yamanın başına almış olduğu darbeyle ilgili şok edici bir gerçek öğrenirler. Asiye de Yamanı görmek ister ve eve gider.

Yaman bunu öğrenince çılgına döner. Cüneytte rahatsızlık geçirir bu beklenmeyen olayda Osman şahit olur ve Cüneyt’in sözlerine şaşırır. Ateşin aklı hep Zeynep’te dir. Sevgi de Ateş’in bazı hareketlerinden şüphelenir. Sevgi Ateşi takip eder.

Babalarının başına açtığı belayı Ateşe hissettirmeden çözmeye çalışır Zeynep ve Pınar. Sevginin yaptığı hareket herkesi şaşırtır. Kader ve Mahir tarafında ise yine tamirsiz yaralar açar Yiğitin davranışı. Beni Affet dizisi 26- 27 eylül yeni bölüm tüyolarında Feride Asiyeye karşı sert bir tutum izler. Yamanın annesiyle iyi anlaşması Feride’yi daha da üzecektir.

Beni Affet dizisi 26 eylül ve 27 eylül yeni bölümünde neler yalanacak. Star dizisi Beni Affet’in 27 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak 1220. bölüm özeti şöyle:

Feride, bir yandan çocuğunu kaybettiğini Yaman’a söylemenin yolunu arar. Diğer yandansa Ahmet’i göz hapsine alır. Böylece Feride, Ahmet’in geçmişle ilgili sakladığı çok önemli bir gerçeğe ulaşır. Feride ve Ahmet’i konuşurken gören Yaman’ın tavrı ise merak konusudur. Murat gerçek kimliğini bilmeden Güzel’e daha çok bağlanmaya başlar. Güzel ise Murat’tan sakladığı gerçekler yüzünden kendini kötü hisseder.

Geceyi Sevgilerde geçiren Zeynep ve Pınar, anne sıcaklığını hissetmenin mutluluğunu yaşarlar. Sevgi, Ateş ve Zeynep arasındaki çekimi fark eder. Ateş ve Zeynep’in yakınlaşmasından hoşlanmayan Lerzan, Zeynep’in babası Remzi ile konuşmaya karar verir. Bilmediği şey ise Galip’in kendisini takip ettiğidir. Bu takip; Galip, Lerzan ve Ateş üçgeninde beklenmedik gelişmelere neden olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1219. 1220. Bölüm Özeti Tüyoları 26- 27 Eylül (1 Yorum)

  1. yaman la ferideyi ayırın zaten bunu istiyodunuz ama cüneyt masum deyil ama illaki cüneyt feride siz artık yazp yazıp uyduruyorsunuz birde herkezi suçluyorsunuz cüneyt iyi baba eş deyil bana göre zaten kaybediyorsunuz deyil kaybettiniz dizinin masumlulugunu böyle devamedin tıkandınızın farkındamısınız

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017