Beni Affet 1228.-1232. Bölüm Özetleri TÜYOLARI (9-13 Ekim) Neler Yaşanacak?

Star tv de ekrana gelen Beni Affet 1228.-1232. Bölüm Özetleri TÜYOLARI (9-13 Ekim) Neler Yaşanacak? merak edenler için burada tüm özetleri ve tüyoları sizler için paylaşacağız. Sevilerek izlenen dizimizin yeni bölümlerinde neler yaşanacak Zeynep, Toprak’a hemşirelik yapacağı ilk gün için hazırlanır. Onu gören Ateş, duygularına yenik düşmekten korkar ve Zeynep’e soğuk davranır.

Zeynep sonunda büyük bir patlama yaşar. Erken saatlerde ortadan kaybolan Toprak, soluğu Sevgi’nin yanında alır. Sevgi ondan duydukları karşısında şok olur. Yiğit ise Sevgilerin evindeki yeni hayatında oldukça sıkıntılı anlar yaşanmasına neden olur.

Feride, uyandığında Yaman’ı yanında göremeyince endişeye kapılır. Ancak onu bahçede büyük bir sürpriz bekler. Yaman, Feride’yle olan ilişkisinde önemli bir adım atar. Evde hâkimiyet kurmak isteyen Asiye, bazı kurallar konusunda diretir. Feride bu duruma karşı koyunca evde büyük bir tatsızlık yaşanır. Güneş’le alışveriş yapan Cüneyt, son anda fark ettiği bir durum nedeniyle adeta beyninden vurulmuşa döner.

Zühre’yi şok eden kişi kim? Hiç beklemediği anda gelen davetsiz misafir kim diye merak ediyorsanız tüyolarımıza göz atın mutlaka..

Beni Affet 1228.-1229. Bölüm Özeti: Feride’ye oldukça kırgın ve kızgın olan Yaman hiç iletişim kurmaz ve sessizce evden çıkıp gider. Yamanın gittiği yer neresidir hiç kimse bilmediği için merak konusu olur. Feride ise ne yapacağını bilemez ve endişeli halde Yaman’ı beklemektedir. Bu sırada Asiye hiç boş durmaz. Asiye aklındaki planı devreye sokmak ister.

Asiye Feride’nin Güneş nedeniyle Cüneyt’le haberleşmesinden oldukça rahatsız olmuştur ancak bunu belli etmez. Ancak sonunda dayanamayan Asiye hiç umulmadık bir harekette bulunur. Sizce Asiye ne yapacak? Cüneyt’in aklı ise Feride’dir. Zühre ise beklenmedik misafir karşısında ne yapacağının  şaşırır kalır.

Beni Affet 1229.-1230. Bölüm Özetinde Toprak’ın Zeynep’e karşı hisleri olduğunu öğrenen ve bunu anlayan Ateş durumu sindiremez. Zeynep, Pınar’ın da gaza getirmesiyle Ateş’in duygularını açıklaması yönünde bir bekleyişe başlar. İkili karşılaşınca Ateş kendini büyük bir ikilemin içinde bulur.

Yiğit’in ince ince yaptığı hesaplar sonrasında Kader maddi manevi sorunlarla yüzleşir. Para sıkıntısı yaşayan Kader ne yapacak dersiniz? Sevgi ve Şahin’in bulunduğu ortamda Kader’in başına neler gelecek nasıl perişan olacak izleyip göreceğiz. Beni Affet 1228.-1232. Bölüm Özetleri TÜYOLARI (9-13 Ekim) Neler Yaşanacak? konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. Sizde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Feride, Yaman’ıa zor zamanlar yaşatır.. Zühre’ye olanları anlayan Cüneyt, soluğu Yaman’ın evinde alır. Cüneyt ve Yaman’ı karşı karşıya getiren bu olay sırasında, Yaman da Feride hakkında çok öfkeleneceği bir sırla yüzleşir. Yaman’ın verdiği tepki, Cüneyt’in yaşayacağı zor sürecin kıvılcımını ateşler. Yaman ise bu kavgadan sonra daha önce hiç düşünmediği şeyleri düşünmeye başlar.
Ateş içi kan ağlasa da Zeynep’i, Toprak’ın özel hemşiresi olması için ikna etmeye çalışır. Zeynep ise geçmişle ilgili öğrendiği beklenmedik gerçek karşısında ne karar vereceğini bilemez. Yiğit’in planları tıkır tıkır işlerken, Kader ve ailesi tüm hayatlarını etkileyecek bir karar vermek zorunda kalırlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017