Beni Affet 1229.-1230. Bölüm Özeti Tüyoları (10-11 Ekim Salı)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen Beni Affet 1229.-1230. Bölüm Özeti Tüyoları (10-11 Ekim Salı) Feride’nin en zor kararı ne olacak? merak konusu oldu. Her bölümü ile merak ve heyecanın arttığı dizide bakalım 10 Ekim salı ve 11 Ekim çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümlerde neler yaşanacak.

Beni Affet son bölümde Cüneyt’teki son değişiklikler artık onu kendinden korkutmaya başlar. Cüneyt hiç hesapta yokken umulmadık birinden yardım istemek zorunda kalır. Feride ve Nazirenin yaptıkları yüzünden hastaneye düşen Asiye’nin tepkisi her ikisini de şaşkına çevirmiştir.

Daha önce hiç böyle görmediği Asiye’nin bambaşka bir yüzüyle karşılaşan Feride, daha önceki kararlarını gözden geçirer ve yeni bir karar almak zorunda kalır. Zühre ise, Murat’ın hayatında mihenk taşı denebilecek önemli bir bilgiyi edinmenin eşiğine gelir.


Beni Affet 1229.-1230. Bölüm Özetinde Toprak’ın Zeynep için yapacağı büyük teklifi öğrenip iyice kudurmuşa dönen Ateş, soluğu ikilinin yanına varmakla alır. Bu buluşma ise çok farklı olur. Ateş ve Zeynep’in arasında yaşananların daha da karmaşık bir hale gelmesine neden olur. Şahin ve Sevgi ise başka bir alemdedir, Yiğit ve Kader’i mutlu etmek için güzel bir sürpriz hazırlamışlardır. Ancak Yiğit mutlu olmak bir yana, ailenin huzurunu kaçırmak için bunu bir fırsat olarak görür ve sürprizin içine eder.. Beni Affet 1229. bölüm 10 ekim salı 1230. Bölüm Özeti ise 11 ekim çarşamba sizlerle olacak. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1229.-1230. Bölüm Özeti Tüyoları (10-11 Ekim Salı) (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017