Beni Affet 1233.-1234. Bölüm Özeti Neler Olacak (16 Ekim -17 Ekim)

Satr tv de günlük yayınlanan sevilerek izlenen Beni Affette her geçen gün yeni olaylar yeni gelişmeler yaşanıyor. Son haftalarda dizi reytinglerinde bir miktar düşüş olsa da diziye gelen yeni oyuncularla bu eksikliğin giderilmeye çalışılması dikkatleri çekiyor. Son olarak dizimize katılan yeni oyuncu Mine karakteri hakkında bilgiler vermiştik önceki konumuzda.

Beni Affet 1233.-1234. Bölüm Özeti Neler Olacak (16 Ekim -17 Ekim 2017) tarihlerinde yaşanacak gelişmeler nelerdir nasıl bir özet ve tüyolar var hemen bakalım. Cüneyt’i oldukça zor durumda bırakan ziyaretçi Mineden başkası değildir. Peki Mine kimdir neden Cüneyti ziyarete gelmiştir? Mine ile Cüneyt arasında neler yaşanmıştır?

16- 17 Ekim Beni Affet 1233.-1234. Bölüm özeti ve tüyoları

Cüneyt yaşadığı büyük problemi Herkesten gizlediği sakladığı bir gerçekken dert ortağı olan onu dinleyen güzel bir insan vardır. Bu beklenmedik ziyaretçi onu çok zor durumda bıraksa da gönlüne yeni bir umut olacaktır. Asiye ve Feride’nin Zühre’nin yanına gelmesiyle, ortaya yeni ve büyük bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş olur. Osman’ın, Güzel’in karşısına çıktığını öğrenen Murat deliye döner, ve onu bulup yüzleşmek için yanına gider.

Zeynep, Ateş’ten işittiği zor ve bir o kadar da ağır sözleri atlatmaya çalışırken, onu üzen ikinci bir şok daha yaşanır ve ortaya çıkan yeni bir durumla karşı karşıya kalır. Sevgi ve Kader, Ateş’le Zeynep’in arasını düzeltmek için riskli bir yola başvururlar. Toprak yaşanan tüm gelişmelerden habersizce, Zeynep’e güzel bir sürpriz hazırlamıştır. Galip ve Neriman, ilk buluşmalarında büyük bir heyecan ve macerayı bir arada yaşamak zorunda kalırlar.

 16- 17 Ekim Beni Affet 1233.-1234. Bölüm özeti tüyoları böyle fragmanı çıkarsa onuda aşağıya ekleyeceğiz. Şimdilik bu kadar.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

SON ÖZET:  Feride, Cüneyt’e Güneş’le ilgili aldığı yeni kararı söylerken, Cüneyt’ten hiç beklemediği bir karşılık görür. Aralarında çıkan tartışma sırasında Zühre, öğrendiği bir gerçekle sarsılır. Tüm bu olayların üzerine gelen Yaman’ın tepkileri ise herkesi şaşırtır. Osman’ın Güzel’le ilgili söylediklerini kafasından atamayan Murat, hiç beklenmedik bir harekette bulunur.

Ateş, kendisiyle konuşmak isteyen Zeynep’e, onu şok edecek şeyler söyler. Ateş ve Zeynep’in birlikte olmaları gerektiğini düşünen Sevgi’nin aklına yeni bir fikir gelir. Ancak bu fikrini gerçekleştirmeye çalışırken Sevgi, tüm dengeleri altüst edecek türden bir gerçekle yüzleşir. Neriman ve Galip’in çıktıkları doğa gezisi, hiç beklenmedik bir şekilde son bulur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017