Beni Affet 1235.-1236. Bölüm Özeti tüyoları neler olacak 18-19 Ekim

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyenlerin heyacanını cezbeden günlük dizi Beni Affette gelişmeler hiç hız kesmiyor. Yeni haftaya girdiğimiz pazartesiden itibaren oldukça aksiyonlu bölümler bizi bekliyor. Bu aksiyonun temelinde geçen hafta reytinglerin düşük çıkması da var elbette. Beni Affet 1235.-1236. Bölüm Özeti tüyoları neler olacak 18-19 Ekim çarşamba perşembe bölümleri sizlerle sitemizde buluşuyor..

Beni Affet 1235. bölüm 1236. Bölümde neler yaşanacak: Feride ve Yamanın tüm planlarını altüst eden bir durum vardır. O da Otelin yönetim kurulu toplantısına katılmış olan adını bilmediğimiz gizemli misafirdir. Bu gizemli konuk otel toplantısında tüm dengeleri yerinden oynatır. Bu kişinin verdiği haberler, Yaman için zor bir sürecin başlaması anlamına gelir ve bu duruma Yaman oldukça sinirlenir.

Zühre’nin ise bir çok konudaki endişeleri üzerine Cüneyt’le konuşmak isteyen Murat, Cüneyt’in olduğu yeri anlayınca çok şaşırır. Murat’ın kendini affettirmek isteyen Güzel’e karşı takınacağı tavır  ise merak edilmektedir. Toprak’ın hastalanması sonrasında Ateş’in Zeynep’e karşı tavrı ikilinin oldukça gerilmesine neden olur. Pınar’ın yanlışlıkla şahit olduğu bir olay ise Toprak, Ateş ve Zeynep için işleri daha da karmaşık bir hale getirecektir. Neriman, Galip’le aşkını doludizgin yaşarken, beklenmedik bir gelişme Neriman’ın gerilmesine sebep olur. Butiğe gelen gizemli çiçek ise ortalığı karıştırır. Butiğe çiçeği kim yolladı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017