Beni Affet 1237.-1238. Bölüm özeti 19-20 Ekim

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile startv de ekrana gelmeye devam eden günlük dizi Beni Affet 1237.-1238. Bölüm özeti 19-20 Ekim tarihlerinde kaldığı yerden devam ediyor. Her bölümde olduğu gibi yeni bölümleri ile de merakın ileri seviyede olacağı yeni günün özetlerinde işler oldukça zorlaşıyor. İşte Beni Affet 1237. ve 1238. Bölüm özeti kısa bilgileri ve tüyoları..

Zeynep-Ates-Toprak, Bahar-Kemal-Berat gibidir. Pınar Kader gibidir. Ates ve Toprak, genç oldukları zamandan beri tıpkı Kemal-Berat gibi kardeş-arkadaşlardır. Zeynep Bahar gibi davranıyor, Ates Kemal ve Onur gibi davranıyor, Pınar Kader gibi davranıyor. Belki yazar, Bahar-Kemal’i veya Bahar-Onur’u özlediğimizi düşünüyordu, bu yüzden onları Zeynep-Ateş’le geri getirmişlerdi. Sanki aynı hikayeyi tekrar ediyorlarmış gibi. Feride-Cüneyt’i tekrar istiyoruz. Umarım Ahmet ve Cuneyt bunu başarabilir. Feride-Yaman gerçek aşktan değil.

Resmi Özet: Star’ın günlük dizisi Beni Affet’in 20 Ekim Cuma günü yayınlanacak 1237. bölüm özeti şöyle: Yaman Feride’yi mutlu edebilmek için Güneş’le ilgili bir plan yapar. Ancak bu plana dâhil ettiği Nazire’yi zor anlar bekler. Asiye ise Seher’le ilgili olan amacına sonunda ulaşır. Cüneyt, hastalığının kesin olup olmadığını öğrenmek için yaptırdığı testin sonucunu bekler.

Murat, Güzel’le barışma konusunda kararsızdır. Cüneyt ise karar vermesinde Murat’a yardımcı olur. Ateş’le yemek yiyeceğini düşünerek sevinen Zeynep, şok olacağı pek çok gelişmeyle yüzleşir. Sevgi, Ateş’e Zeynep’ten vazgeçmemesini söyler. Ateş ise Zeynep’i hiç beklemeyeceği bir yere götürerek her şeyi derinden etkileyecek gerçeklerden bahseder. Kader ve Mahir, butik için çok önemli bir iş alırlar. Neriman’ın Mahir için getirdiği kızın Kader’e olan tavrı ortamı oldukça gerer.

Cüneyt Kozan candır, gerisi heyecandır. Feride çok değişti Kozanlarin evinde iken burnunun dikine gider kimseyi dinlemezdi Asiye’nin kuklası oldu şimdi resmen. Ne derse onu yapıyor kızına bile hediye aldirttirmayacak hanimefendi bundan sonra. Nazire hakli gunes simaracak bi cocuk degil. Cok ayip etti Nazireye yilbasinda verecekmis yilbasindada alir kizini dusunmus almis hediye geri cevrilir mi hic..

Ve ayrıca Zeynep ve Pınar cidden Bahar Kader’e çok benziyor. Kader de boyle yildizin elbiselerini denemisti ama yildiz ses etmemisti. Ve bir çok zeynep pinar sahnesini Bahar kader de de izledik.. Yenilerden Zeynep, Toprak ve Güzel karakterlerini çok beğendim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1237.-1238. Bölüm özeti 19-20 Ekim (1 Yorum)

  1. bahar kemal bewrat 3 lüsünü özlediyseniz tekrar getirin zeynep ateş toprak 3 lüsünü niye aynı yapıyorsunuz pınar kader aynı ne alaka artık sınırlarınızı aşıp hayal dünyasındasınız ferideye acıyorum kızınla ilgilenme bedeli işte en iyi adalet her kezin kaderini belirliyor cüneyt bile hasta oda bedeli ödedi sıra muratta güzel e sıla ya yaptıgı bedeli ödemeli ama kader in yüzü gülmeli gülmeyi dizide hak eden tek kadın oyuncu senarist vural bey

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2017