Beni Affet 1238-1242 Bölüm Tüyoları 23 – 27 Ekim Özetleri

Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor Star tv ekranlarında. Son bölümlerde neler olacak neler yaşanacak tüyoları nasıl neler oldu bitti tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Beni Affet 1238-1242 Bölüm Tüyoları 23 – 27 Ekim Özetlerini buradan sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Beni Affet 1238-1242 Bölüm Tüyolarından önce bu haftaki gelişmeler oldukça sıradışı idi. Feride’nin yaşadıkları, Yaman’la arasında bir uçuruma dönüşmek üzeredir. Feride kendisi yüzünden Yaman’ın evlat sahibi olamayacak olması fikrini kaldıramaz bir türlü. Bu duygusunu Yaman’a açmaya karar veren Feride, “Ayrılmayı” teklif eder. Yaman bu olay karşısında beyninden vurulmuşa döner…

Cüneyt’inse durmaya niyeti yoktur, Feride’yi ne olursa olsun, hastalığı giderek artmadan önce geri almak için harekete geçer ve yaptığı şey, herkesin hayatını alt üst edecek türden bir şeydir. Feride ve Cüneyt arasında oluşacak sır, giderek büyük bir yaraya dönüşecektir.

Öte yandan eve gelen Seher’in tek bir amacı vardır, ikiliyi ayırmak, bunun için evde başına bela olacak olan, her yaptığını gören tek biri vardır, o da Nazire.. Nazire’yi ortadan kaldırmak için harekete geçen Seher’in hain planının kurbanı olurken yavaş yavaş taraflar da ortaya çıkmaktadır.

Ateş’in Zeynep’ten uzak durmak için çekip gitme planlarını açıklaması herkesten önce Zeynep’in canını yakar. Onun buradan gitmemesi için yapacağı şey, herkesin kalbine saplanan bir bıçak gibidir. Zeynep Toprak’ın sevgili olalım teklifini kabul der, Ateş’e “gitmene gerek yok, bende seni sevmiyorum” demenin başka bir yoludur bu..

Öte yandan, Yiğit’in tek bir derdi vardır, Sait’in intikamını almak , bunun için Kader’e kan kusturmayı kafasına koymuştur ve harekete geçer. Kader’e attığı tokat, hiç hesapta olmayan birinin görmesiyle bambaşka bir boyun ta taşınır. Zeynep’in Kader’i o halde görmesi, Ateş’le Zeynep’i yan yana getirecektir, bu yan yana gelişi uzaktan dikkatle izleyen birileri vardır..

Güzel’le bir araya gelen Murat’ın keyfine diyecek yoktur. İkili ilk günlerine dönerler, yalandan dolandan uzakta bir aşka doğru yolculuğa çıkarken bir anda Güzel’in “annesi” yerine koyduğu teyzesi Mükellef’in gelmesi her şeyi alt üst eder… Beni Affet 1238-1242 Bölüm Tüyoları 23 – 27 Ekim Özetleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2017