Beni Affet 1239.-1240. Bölüm Özeti Tüyoları 23-24 Ekim

Star tv de günlük yayınlanan ve her bölümü ile ilgi odağı olmaya devam eden Beni Affet dizisinde neler oluyor neler yaşanacak tüyoları ve günlük özetleri dizihaberi.tv sitemizden sizlere sunmaya devam ediyoruz. Beni Affet 1239.-1240. Bölüm Özeti Tüyoları 23-24 Ekim pazartesi ve salı günleri kaldığı yerden devam edecek.

Yaman, Feride’yi mutlu etmek için Güneş’i okula yazdırmaya karar verir. Bu kararını danışmak için Cüneyt’i çağırır. Feride’nin başına gelenleri öğrenen Cüneyt ise, Feride’nin yanına gittiğinde tüm dengeleri alt üst edecek bir harekette bulunur. Murat ve Güzel’in ilişkisi yolunda giderken, teyzesi Mükellef’in gelişi Güzel’i oldukça tedirgin eder. Murat’ın karşılaştığı kadın ise onu çok zor bir durumda bırakır.

Yiğit’in Kader’e tokat attığını öğrenen Ateş, Yiğit’e hesap sormak için harekete geçer. Bu durumu fark eden Zeynep ise Ateş’e ulaşmaya çalışır. Lerzan, evdekilerden kurtulmak için hiç beklenmedik biriyle yakınlık kurar. Galip’le buluşmaya hazırlanan Neriman, Mahir yüzünden zor durumda kalır. Sevgi ise kendisini yıkacak bir gerçeği öğrenir.

Beni Affet 1239.-1240. Bölüm Özetinde Yaman Feride’yi artık çok mutlu edebilmek için uğraşmakta olan Güneş’le ilgili bir planı devreye sokar ve bu planı uygulamaya başlar. Yaptığı bu plana dâhil ettiği Nazire’yi zor anlar bekler. Asiye ise Seher’le ilgili olan amacına sonunda ulaşır. Tüm bunlar oldukça hareketli günlere neden olur.

Beni Affet 1239. ve 1240. Bölüm Özeti tüyolarında Cüneyt, hastalığının ne olduğunu ve kesin olup olmadığını öğrenmek için yaptırdığı bir çok kan örnekleri ve testler yaptırmıştır. Cüneyt çaresiz bu testin sonucunu bekler. Murat, Güzel’le arasının düzgün olması için adım atıp atmama konusunda oldukça kararsızdır. Cüneyt ise karar vermesinde Murat’a yardımcı olur.

Diğer yandan Ateş’le yemek yiyeceğini düşünerek sevinen Zeynep, şok olacağı pek çok gelişmeyle yüzleşir. Sevgi, Ateş’e hiç olmayacağını düşündüğü Zeynep’ten vazgeçmemesini söyler. Ateş ise Zeynep’i hiç beklemeyeceği bir yere götürerek her şeyi derinden etkileyecek gerçeklerden bahseder. İlerisi için ne söylemiş olabilir acaba?

Diğer yandan Kader ve Mahir, butik için çok önemli bir iş alırlar. İşlerini geliştirmek için uğraştıkları günlerde bu fazladan iş onları mutlu eder. Neriman’ın Mahir için getirdiği kızın Kader’e olan tavrı ortamı oldukça gerer. Bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak Beni Affet 1239.-1240. Bölüm Özeti ve tüyolarında izleyip göreceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017