Beni Affet 1241. ve 1242. Bölüm Özeti Neler Olacak 26-27 Ekim

Sevilerek izlenen star tv günlük dizisi Beni Affet 1241. ve 1242. Bölüm Özeti Neler Olacak 26-27 Ekim tarihlerinde izleyip göreceğiz. Son bölümlerde zor durumda olan Feride mutluluğa ulaşmak için çevresinden ne gibi yardımlar görecek kimden yardım eli uzanacak izleyip göreceğiz. Beni Affet 1241. ve 1242. Bölüm Özeti star tv den önce dizihaberi.tv de olacak.

Beni Affet 1241.  1242. Bölüm Özeti:  Zühre ve Cüneyt, bu işin üzerine giderler. Yaman ve Asiye ise Seher’e inanırlar. Yaman ve Cüneyt arasında kalan Feride ise Nazire’yi şok edecek bir harekette bulunur. Cüneyt’in Güneş için kaydettiği videoyu bulan Feride’nin gerçekleri öğrenip öğrenemeyeceği ise merak konusudur. Mükellef, yeni tanıştığı Osman’la ilginç bir sohbet içerisine girer. Murat ise Güzel’e bir sürpriz hazırlar. Sevgi ve Ateş, Kader’in Yiğit’ten ayrılıp eve dönmesini isterler. Yiğit ise Kader’in kafasını karıştırır. Kader, ailesi ve Yiğit arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Her şeyden habersiz Zeynep’i bulmaya çalışan Toprak ise gördükleri karşısında şok olur. Mahir’e görünmemek için bir yerde saklanan Neriman ve Galip, ikiliyi birbirine yakınlaştıracak bazı anlar yaşarlar.

Cüneyt’in kendisini bilerek öptüğünü düşünen Feride, Yaman’a karşı zor durumda kalır. Seher’in kendisine tuzak kurduğunu anlayan Nazire, bu durumu evdekilere söyler. Asiye ve Yaman’ın tavrı ise merak konusudur. Güzel, yollarının kötü bir olayla kesiştiğini bilmeden Murat ve Mükellef’i tanıştırmaya karar verir. Mükellef ise hiç beklenmedik bir kişiyle tanışır. Ateş, yaptıklarını Yiğit’e ödetmek isterken, Zeynep onu sakinleştirmeye çalışır. Toprak ise Zeynep’e ulaşamadığı için huzursuzdur. Yiğit’in Kader’e vurduğunu öğrenen Sevgi, Kader’in eşyalarını toplayarak yanına gelmesini ister. Galip’le buluşan Neriman, hiç beklemediği biriyle karşılaşınca çok zor bir durumda kalır.

Yaman her türkü yardım etmeye hazır olduğu Feride için uzatır elini. Feride’nin mutlu olması için Güneş’i okula yazdırmaya karar verir. Bu kararını sorması gereken biri daha vardır. Fikrini danışmak için Cüneyt’i çağırır. Bu sırada Feride’nin başına gelenleri duyan ve öğrenen Cüneyt ise, Feride’nin yanına gittiğinde tüm dengeleri alt üst edecek bir harekette bulunur.

Beklenmeyen bu hareket oldukça şaşırtır. Murat ve Güzel’in ilişkisi oldukça seviyeli ve güzel yolunda giderken, Güzel teyzesi Mükellef diziye dahil olur. Güzelin teyzesi Mükellef’in gelişi Güzel’i çok tedirgin eder. Herşeye karışmasını istemediği için teyzesi Mükellefin gelmesinden rahatsız olmuştur Güzel. Murat’ın karşılaştığı kadın ise onu çok zor bir durumda bırakır.


Yiğit’in Kader’e tokat attığını öğrenen Ateş, Yiğit’e hesap sormak için harekete geçer. Bu durumu fark eden Zeynep ise Ateş’e ulaşmaya çalışır. Lerzan, evdekilerden kurtulmak için hiç beklenmedik biriyle yakınlık kurar. Galip’le buluşmaya hazırlanan Neriman, Mahir yüzünden zor durumda kalır. Sevgi ise kendisini yıkacak bir gerçeği öğrenir. Beni Affet 1241. ve 1242. Bölüm Özeti Neler Olacak 26-27 Ekim tarihlerinde kaldığı yerden devam edecektir. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1241. ve 1242. Bölüm Özeti Neler Olacak 26-27 Ekim (1 Yorum)

  1. nee yazag bu dizi artig bir cizki fikmi ldu bele bir mantigsiz dizi yok ozunuzde deyirsiniz ki reytingi artib pes yani bu ne ya

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017