Beni Affet 1243. Bölüm Özeti Tüyoları 30 Ekim Pazartesi (Star Tv)

Sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve son haftalarda reytinglerinde bir artış başlayan star tv de günlük olarak yayınlanan Beni Affet dizisinde yep yeniş bir hafta yaklaşıyor. Beni Affet 1243. Bölüm Özeti Tüyoları 30 Ekim Pazartesi (Star Tv) ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Resmi Özet: Feride ve Yaman’ın yaşayacağı güzel bir an, Yaman’ın alacağı kötü bir haberle yerini endişe dolu anlara bırakır. Cüneyt’teki garipliklere öfkelenen Feride, gerçekleri öğrenmek için Zührelere gider. Ancak Cüneyt bu sırada önemli bir sıkıntıyla yüz yüzedir. Güzel, teyzesi Mükellef’i Murat’la tanışmaya ikna eder. Ama bu tanışma genç âşıkların hiç beklemediği bir gerilimin fitilini ateşler.

Zeynep, aralarındaki buzların eridiğini düşündüğü Ateş’ten hiç beklemediği bir tepki alır. Pınar’ın başına gelen bela ise kurulan dengeleri yeniden sarsar. Ateş ve Zeynep arasında neler olduğunu öğrenmeye çalışan Toprak, gördüğü bir an yüzünden beyninden vurulmuşa döner. Galip’e genç görünmeye karar veren Neriman, başını sıra dışı bir belaya sokar.

30 Ekim 2017 pazartesi günü ekrana gelecek olan Beni Affet 1243. Bölüm Özetinde Seher’in Nazire’yi sevmediğini ve onu bilerek düşürdüğünü anlayan Zühre ve Cüneyt olayı açığa kavuşturma için, bu işin üzerine giderler. Yaman ve Asiye ise bu olayda doğrunun Seher olduğuna inanırlar. Yaman ve Cüneyt arasında kalan Feride ise Nazire’yi şok edecek bir harekette bulunur.

Diğer yandan Cüneyt’in Güneş için kaydettiği videoyu bulan Feride’nin olan biteni anlayıp gerçekleri öğrenip öğrenemeyeceği ise merak konusudur. Mükellef, yeni tanıştığı Osman’la ilginç bir sohbet içerisine girer. Murat ise Güzel’e bir sürpriz hazırlar.

Sevgi ve Ateş, Kader’in Yiğit’ten ayrılıp eve dönmesini isterler. Yiğit ise Kader’in kafasını karıştırır. Kader, ailesi ve Yiğit arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Her şeyden habersiz Zeynep’i bulmaya çalışan Toprak ise gördükleri karşısında şok olur. Mahir’e görünmemek için bir yerde saklanan Neriman ve Galip, ikiliyi birbirine yakınlaştıracak bazı anlar yaşarlar. Beni Affet 1243. Bölüm Özeti Tüyoları 30 Ekim Pazartesi (Star Tv)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1243. Bölüm Özeti Tüyoları 30 Ekim Pazartesi (Star Tv) (1 Yorum)

  1. Bu dizi bitmesin bitsin diyenler zahmet olmazsa izlemesinler ayıp bide o oyunculara saygignizdami yok o kadar çok saçma diziler varki niye beni affet bitsinki lütfen dahada devam etsin

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017