Beni Affet 1244. Bölüm Özeti ve Tüyoları 31 Ekim Salı (Star Tv)

Beni Affet 1244. Bölüm Özeti ve Tüyoları 31 Ekim Salı (Star Tv) günü kaldığı yerden devam edecek. Feride, Cüneyt’le ilgili hastalıgı hakkında bilgi almak için Doktor Mine’nin yanına gider. Detayları öğrenmek ister, Ancak onun davranışlarından şüphelenen Feride, Cüneyt’le konuşmaya karar verir. Hastalığı iyice artış gösterip nükseden Cüneyt ise çok zor bir durumda kalır. Acaba Cüneytin hastalığı ölümcül müdür?

Diğer yandan Murat ve Mükellef, bir yanlış anlaşılmadan dolayı karşı karşıya gelip ikisi birden gerilirler. Yaşananlar ise Güzel ve Murat’ın güzel giden ilişkisini iyiden iyiye çıkmaz bir ilişkiye sokar. Ateş ve Zeynep’in birlikte arabaya bindiklerini görünce kendini kaybeden Toprak ise ne yapacağını şaşırır, gösterdiği tepkileriyle Lerzan’ı hiç umulmadık bir harekette bulunmaya zorlar.

31 Ekim Salı Beni Affet 1244. Bölüm Özetinde Ateş, Pınar’ın arkasından çevirdiği işleri ve tüm yaptıklarını öğrenince çok sinirlenen Zeynep’i sakinleştirmek için bir plan yapar. Zeynep’in tavrı ve alacağı gard ise merak konusudur. Neriman, Galip’le romantik anlar yaşarken zor durumda kalacağı bir olay yaşar. Beni Affet 1244. Bölüm Özeti ve Tüyoları 31 Ekim Salı (Star Tv) de kaldığı yerden devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1244. Bölüm Özeti ve Tüyoları 31 Ekim Salı (Star Tv) (1 Yorum)

  1. cüneyet ferideyle bir araya gelsin eskisinde daha mutlu , huzurlu günleri olsun. hastalini yenmiş ve ferideyi tekrardan birlikte olmaya karar versin bu işin arkasını bırakmasın. zezzanin ne kötü biri ldugu ortaya çıksın ve muratla güzeli tarifsi güzel günler beklesin kader kocasının intikam icin onunla birlikte oldugunu anlasın ve cüneytle ferideyi güzel günler beklesin .mine de feridenin kocasına aşik olsun . hepsini çoool güzel ve harika günler beklesin ufak tefek sorunlara ragmen ayakta tutunmayı bilsinler biraz aksiyon olabilir ama cuneyt ile feride ayrılmaz ikili olsün eskisinden daha iyi umutlu harika günleri olsun

Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2017