Beni Affet 1245. Bölüm Özeti Bilgileri 1 Kasım Çarşamba

Star tv ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 1245. Bölüm Özeti Bilgileri 1 Kasım Çarşamba günü kaldığı yerden devam ediyor. Star tv de günlük olarak yayınlanan ve puhu tv den tekrarlarını izleyebileceğiniz dizi Beni Affet’in 1 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek 1245. bölüm özeti şu şekilde:

Cüneyt hasta olduğunu gören ve onun yanında kalmasını istediği Ferideye kendinin ne denli hasta olduğunu anlatmaktadır. Feride’yi hasta olduğuna ikna etmek için detayları onunla paylaşır ve Ferideye yanında kalmasını ister. Ancak Cüneyt ve Feride arasında yaşananlar eski aşkları canlandırabilir mi yoksa sadece acıma hissiyle mi hareket edecektir Feride.

Cüneytle Feridenin bu pozisyonu hastane de Feride’nin Yaman karşısında zor duruma düşmesine neden olur. Mükellef, Murat ile Güzel’i birbirinden ayırmak ister. Bu duruma itiraz eden ve razı olmayan Murat, çaresiz haldeki Güzel’in karşısına yepyeni bir planla gelir. Zeynep’in hastalığıyla ilgilenen Ateş, bir yandan da Toprak’a ulaşmaya çalışır.

Toprak’ı, hasta yatan Zeynep’in başında gören Ateş’in verdiği gayrı ihtiyari tepki, ikilinin gerilmesine neden olur. Ateş ve Zeynep arasında bir şeyler olduğundan şüphelenen Toprak, şüphesini giderecek bir plan yapar. Kader, balo için heyecanlı olan Pınar’a yardım eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1245. Bölüm Özeti Bilgileri 1 Kasım Çarşamba (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2017