Beni Affet 1246. Bölüm Özeti Tüyoları 2 Kasım Perşembe

Star tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet 1246. Bölüm Özeti Tüyoları 2 Kasım Perşembe kaldığı yerden devam edecek. Beni Affet’in 2 Kasım Perşembe günü yayınlanacak 1246. bölüm özeti ve kısa tüyoları resimli bir şekilde sizlere sunulacaktır. Özeti ise şöyle:

Feride ile Cüneyt arasında neler oluyor, eski aşklar yeniden mi canlanıyor? Cüneyt yüzünden Yaman’a yalan söyleyen Feride, büyük bir hata yapar. Seher, Feride’de bir gariplik olduğunu fark eder ve bu durumun peşine düşer. Murat, kendisini Güzel’in teyzesi Mükellef’e sevdirmekte kararlıdır. Bunun için yaptığı planını gerçekleştirir, ancak olaylar beklediğinden farklı şekilde gelişir.

Beni Affet 1246. Bölüm Özeti Tüyoları 2 Kasım Perşembe Ateş ve Zeynep arasında olanlara bir anlam vermeye çalışan Toprak, yaptığı kurnaz planı harekete geçirir. Zeynep ve Ateş yaşadıkları ilginç gelişmeler karşısında şaşırır. İkilinin Toprak’ın tuzağına düşüp düşmeyeceği merak konusudur. Kader’e destek olmak için onun yanına giden Neriman, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Kader ise içini dökmek için sürpriz bir kişiyi seçer.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017