Beni Affet 1250. Bölüm Özeti (8 Kasım 2017) Çarşamba Videosu

Beni Affet 1250. Bölüm Özeti (8 Kasım 2017) Çarşamba Videosu Hakkında detaylı bilgiler:

Beni Affet 1250. Bölüm Özeti (8 Kasım 2017) Çarşamba Videosuyla kaldığı yerden devam edecek. Seher’in çevirdiği oyun sayesinde, Feride’nin bir kulübede kimle kaldığını araştıran Yaman, kısa sürede sonuca kavuşacaktır. Cüneyt’le kaldığını, bir gece geçirdiğini öğrenen Yaman beyninden vurulmuşa döner. Feride neden bunu yapmıştır, aklından ne geçmektedir, neden kendisine yalan söylemiştir? Yoksa Cüneyt’le aralarında bir şey mi olmuştur?

Bu soruların yanıtlarını almak için Feride’nin karşısına dikilir. Feride’nin de bunları saklayacak gücü yoktur. Sevdiği adamı kaybetmemek bir yandadır, Cüneyt’e asla kimseye söylemeyeceği sır bir yandadır. Feride “iki” hayatın, iki erkeğin arasında sıkışıp kaldığı yerden, Yaman’a olan aşkıyla çıkacaktır. Her şeyi Yaman’a anlatır. Cüneyt’in hastalığını, o geceyi olan biten her şeyi. Çünkü Yaman onun her şeyidir, onu kaybetmeyi kalbi kaldıramaz.

Güzel’in teyzesi Mükellef yüzünden aşkları bitme noktasına gelen Murat, abisi Cüneyt’i alarak konuşmaya gider. Ama Mükellef’in tavrı sonunda bu işin “normal” yollarla çözülemeyeceğini anlayan Murat’ın planı, Güzel’i kaçırmaktır. Bunun için harekete geçen Murat başına yeni bir bela alırken, aşklarında da kritik bir dönemece girecektirler..

Beni Affet 1250. Bölüm Özeti (8 Kasım 2017) Çarşamba tüyoları neler olacak: Ateş’in, Toprak’ın kendisinden şüphelendiğini anlaması, artık işlerin başka bir noktaya geldiğinin işaretidir. Pınar’ın duygularıysa karma karışıktır.. Ablası Zeynep’in “Ateş” diye biri yok demiş olması yüzünden, Ateş’e karşı bir şeyler hissetmeye başlar Pınar. Onu koruması, kol kanat germesi, Pınar’ın içinde bir aşkın filizlenmesine sebep olacaktır.
Öte yandan, Zeynep Ateş’in gelmediği yemek sonrasında hesap sormaya gittiğinde, Toprak’ın ikisinden şüphelendiğini öğrenir. Zeynep köşeye sıkışmaya başlamıştır. Ateş’in uzak durması, Toprak’ın bu deli hareketlerinin üzerine bir de Pınar’la Ateş arasında geçenler eklenince işler iyice çözülemez bir hale doğru gelir. Zeynep için tuhaf bir mücadele başlamaktadır, gerçekten Pınar’ın kalbinde Ateş filizlenmeye mi başlamıştır?

Öte yandan, Yiğit “kaderle” aralarını asılı bozan şeyin “maddi” zorlukları olduğunu söyler ve yeni bir hayat, iş kurmak için Şahin’den yardım ister? Peki Şahin ne yapacaktır, bu parayı nereden bulacaktır? İlk defa bir işe yaramak isteyen Şahin, herkesin başını belaya sokacak bir maceranın içine girer… Beni Affet 1250. Bölüm Özeti (8 Kasım 2017) sizde görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

https://www.youtube.com/watch?v=it0zE4FObyE

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017