Beni Affet 1251.-1252. Bölüm Özeti (9-10 Kasım) Video izle

Star tv ekranlarında kaldığı yerden devam eden günlük dizi Beni Affet 1251.-1252. Bölüm Özeti (9-10 Kasım) Video izlemek için sitemize hoş geldiniz. Her bölümü ile heyecanın ve olayların eksik olmadığı bölümler sunan sevilen dizide bakalım perşembe günü yayınlanacak olan 1251. bölüm ile cuma günü ekrana gelecek olan 1252. bölümde neler olacak işte özeti..

Cüneyt’in bir süredir devam eden zorlu hastalığını öğrenen Yaman, yaptığı hamle ile Feride’yi hiç beklemediği oldukça zor bir duruma sokar. Ancak Cüneyt’in Yamanın bu hareketine verdiği karşılıkla birlikte Feride kendini kafası karışmış ne yapacağını bilemez bir halde oldukça karmaşık bir durumda bulur.

Diğer yandan Güzel’in kaçırılmasından sonra olayı geç anlayan Mükellef, hemen Zühre’nin yanında gider. Ancak eve gelen beklenmedik bir misafirin tüm bu yaşanan olaylara etkisi merak konusu olacaktır.

Ateş ise hem içindekileri anlatmak ve hem dertleşmek, hem de onu koruyup kollamak için Kader’in bulunduğu eve onun yanına gider. Bir türlü Pınar’a ulaşamayan Zeynep de soluğu butikte alır. Toprak ise ikili oynamaktadır, Zeynep’in gözünde kahraman görünmek için sürekli ona hoş kişilik oynar.

Beni Affet 1251.-1252. Bölüm Özeti (9-10 Kasım) Video izleyin burada.. Kardeşiyle alakalı videoyu izleyen Zeynep adeta şok olur. Kim olduğunu bilmeden Galip’le aşk yaşayan Neriman için ise şok gerçekler kendisini beklemektedir, artık gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Feride, Cüneyt’in yaptığı açıklamalar yüzünden Yaman’a karşı çok zor durumda kalır. Ancak Yaman’ın kendini açıklamaya çalışan Feride’ye karşı tavrı her şeyi belirleyecektir. Feride’nin, Yaman’a hastalığından bahsetmesine bozulan Cüneyt, sürpriz bir kişiyle iş birliği yapmıştır. Osman, Mükellef’le işleri tatlıya bağlamak isterken her şey daha da karmaşık bir hal alır.

Pınar’ın kaçırıldığını öğrenen Ateş, hiç beklenmedik birinden şüphelenir. Toprak, ikili oynamaya devam ederek Zeynep’in gözüne girmeye çalışırken, her şeyden habersiz bu olayı çözmeye çalışan Ateş’le anlaşmazlık yaşar. Sevgi, Neriman’a Galip’ten ayrılması için baskı yapar. Ancak hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalırlar.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2017